До Дня Гідності і Свободи у Сумах організували День пам’яті Дмитра Буйвала

До Дня Гідності і Свободи у Сумах організували День пам’яті, присвячений митцю та громадському діячеві Дмитру Буйвалу. Чоловік загинув на полі бою 11 серпня 2023 року під Куп’янськом, пише Суспільне.

“Діму знали всі. Якщо брати місто Суми, то точно його знали. Його знали за межами нашого міста і в інших країнах світу де він виступав. Але чи знали таким, яким він був? Бо він був дуже різностороннім. Як правило, він для всіх — митець, вуличний артист. Але, перш за все, він був живою людиною, воїном. Це його був свідомий вибір — стати на захист Батьківщини”, — розповіла дружина Дмитра Буйвала Наталія Новак.

Дмитро Буйвал був засновником громадської організації “Голос вулиць”, творчої майстерні та організатором фестивалю вуличного мистецтва “Харитоненко Fest”.

“Діма Буйвал уособлює в собі гідність і жагу до волі та свободи. До свободи творчості, вираження своєї думки, свободи вибору. І, доки ми будемо згадувати наших воїнів світла, поки вони будуть жити. А тим паче, люди, які віддали своєму місту багато сил і вміння, які промоцію вали його у різних країнах , в Європі та світі”, — сказала начальниця відділу культури Сумської міськради Наталія Цибульська.

У Сумах Дмитро був відомим також як “жива скульптура”.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *