Екс.нардеп Медуниця похизувався поїданням елітного м’яса

Доки в Україні триває кримінальне провадження щодо можливого розкрадання бюджетних коштів на так званих «об’єктах Медуниці» (школи і дитячі садочки, на ремонтах яких він будував свою парламентську піар-кампанію) сам екс-нардеп продовжує шокувати своїх виборців.

У другий день зими на власній фейсбук-сторінці Медуниця оприлюднив фото однієї зі своїх вечерь в Аргентині, куди він виїхав напередодні відкриття кримінального провадження.

Вищий антикорупційний суд дав старт кримінальному провадженню по «об’єктах Медуниці»

Судячи із фото, колишній слуга народу ласує величезним шматком аргентинського ангуса, який в Україні називають «мармуровою яловичиною».

Як відомо, в нашій країні її подають здебільшого в елітних ресторанах столиці, а коштує таке м’ясо від 800 до 2 500 гривень за кілограм. Якщо на фото зображено дійсно саме цей сорт елітного м’яса, то виходить, що колишній народний обранець за один раз з’їв половину місячного доходу звичайного українського пенсіонера.

Нагадаємо, Олег Медуниця виїхав за кордон більше двох тижнів тому, буквально за кілька днів до ухвали Вищого антикорупційного суду України, якою детективів НАБУ зобов’язали розпочати кримінальне провадження у справі «об’єктів Медуниці». Як довго колишній високопосадовець буде ласувати делікатесами в Латинській Америці та чи повернеться він в Україну, аби предстати перед слідством – досі не відомо.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *