Дівчинці Лізі, яка знаходиться в лікарні, передали подарунки від сумчан (відео)

Більшість сумчан 3 грудня були шоковані новиною про маленьку дівчинку Лізу, яка знаходиться в Сумській обласній дитячій лікарні.

Нагадаю, що житель обласного центру Захар Федоркин написав у фейсбук про дівчинку, яка знаходиться в палаті разом з його рідними і до якої ніхто не приходить. Коли він дізнався в чому справа, то просто не зміг не звернутися до небайдужих громадян за допомогою. Детальніше читайте Папа вбив маму…Дівчинка одна в лікарні. Help [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/papa-vbiv-mamu-divchinka-odna-v-likarni-help/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button] І за це йому щиро дякую.

Відразу ж, після того, як новина з сайту розлетілася по соцмережах, почали звертатися люди, які запропонували віддати Лізі дитячі речі, іграшки, придбати фрукти, солодощі, канцелярію тощо. Сьогодні вранці ми зустрілися з цими людьми, взяли подарунки для Лізи, додатково придбали в магазині від себе та вирушили до лікарні.

На жаль, завідуюча відділенням, де зараз знаходиться Ліза, нас до неї не пустила. Мотивувала вона свою відмову тим, що у дівчинки є опікун, без згоди якого вона не може дозволити нам побачитися з нею. «Або йдіть і розмовляйте з адміністрацією лікарні» – сказала завідувачка. Ми так і зробили.

Зам.главного лікаря на наше прохання відповіла нам слово в слово так, як і зав.відділенням: «У неї є опікун…..Якщо хочете щось дівчинці віддати, ми її в п’ятницю збираємося виписувати. Ви зможете поїхати в Хоружівку (до дитячого закладу) і там все віддасте ». Загалом, все йшло до того, що приїхали ми даремно.

Залишався тільки один єдиний шанс, зателефонувати начальнику служби у справах дітей в Сумській області Юрію Калиновському. У розмові з ним ми пояснили, що не збираємося ставити дівчинці питання про ситуацію в сім’ї. Ми прийшли пограти з нею, приділити їй час, передати подарунки від сумчан і все. І таки вмовили його. ДЯКУЮ!!!! Але при цьому, нам поставили умови: ніякого відео та фото, ніяких питань і в відділення зайде тільки 1 людина, яка передасть подарунки і піде.

Ну хоча б так і на цьому величезна подяка. На відео ви бачите, як одна з активісток, з якими ми туди їздили, заходить до відділення. Подарунки дівчинці передали. Сумчани, СПАСИБІ, ДАКУЮ, Thank you! !!!!!

До речі, коли ми повернулися до дверей в інфекційне відділення після бесіди з адміністрацією, там були ще волонтери, які прийшли до Лізи. Їх не пустили, але ми передали дівчинці і те, що вони принесли.

Врешті, було прийнято рішення, що ми таки поїдемо в Хоружівку, коли Лізу випишуть. Наскільки нам стало відомо, вона з багатодітної сім’ї і її брати також знаходяться в інтернаті з нею. Опікун – батько, але він знаходиться під слідством.

А поки що у дівчинки повно олівців, фломастерів, іграшок та смачненького. Сподіваємося, що наша спільна допомога хоча б трохи подарує їй тепло, якого, на жаль, вона позбавлена. Їй хоча б буде не так нудно в лікарні самою.

Ця історія (репости, дзвінки від вас тощо) показала, що вона не сама і в Сумах, де кримінально-комунально-сірих новин більше, ніж позитивних, добрих людей які здатні на добро досить багато. Ще раз всім ДЯКУЮ!

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/1033829250300657/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *