Скільки екс-нардеп Медуниця заплатить за «латинський вояж»?

Доки сумчани потерпають від перших грудневих морозів, їхній колишній обранець Олег Медуниця змінює одну країну перебування в Латинській Америці на іншу.

Як свідчать дані геолокації, нині екс-нардеп знаходиться на території Чілі. Причому, якщо про свою появу в Аргентині він ще два тижні тому відкрито повідомляв на власній фейсбук-сторінці, то про переїзд до Чілі – ані звуку.

За рахунок яких коштів колишній високопосадовець дозволяє собі далеко не дешеві вояжі на іншому континенті – питання залишається відкритим. Адже тільки авіапереліт економкласом з Києва до Аргентини – міста Буенос-Айреса коштує 1 330 євро, тобто в обидва кінці – 2 660 євро.

Далі: згідно даних геолокації, нині пан Медуниця опинився у чілійському місті Пунта-Аренас, куди відсутнє пряме авіасполучення з Буенос-Айрес. Тобто для такого переміщення треба летіти понад 7 годин, з пересадкою в аеропорту Сантьяго, і обійдеться така подорож в 432 євро в один кінець. Простий підрахунок свідчить, що лише на авіаперельоти екс-нардеп мав витратити майже три с половиною тисячі євро.

І ці цифри не враховують проживання, харчування, транспортних та інших обов’язкових витрат. Для довідки: проживання у дуже пристойному, але далеко не найкращому готелі Буенос-Айреса за 13 ночей обійшлося б Медуниці в 3 315 євро.

Іншими словами, без врахування «чілійських» витрат, і тільки за два тижні свого перебування у Латинській Америці пан Медуниця вже міг витратити до 7 000 євро, або понад 185 000 гривень. Звідки у особи, що практично ніколи не працювала у реальному секторі економіки, а здебільшого перебувала на держслужбі такі фінансові можливості?

Згідно з декларацією про доходи, за минулий рік нардеп Медуниця офіційно отримав трохи більше 400 тисяч гривень. Виходить, що за два тижні життя в Латинській Америці він міг витратити майже половину свого річного доходу. І це, очевидно, не кінець історії, адже аргентинсько-чілійська сторінка життя колишнього посадовця продовжується.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *