На Сумщині – затримано чергову прихильницю окупантів: передавала ворогу інформацію про місця дислокації військових формувань та блокпостів

На зображенні може бути: телефон та текст «сумська обласна прокуратура +7 был(а)в11:25 просьба людмила по вам будет завтра осмотритесь где было скопление будете ехать возможности как там интересует их внимательно сумы вооружение сообщите количество сообщение 10:52»

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури затримано 58-річну жительку с. Верхня Сироватка Сумського району за підозрою в поширенні інформації про розташування українських військових формувань та матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України та глорифікація її учасників (ч. 2 ст. 114-2 та ч. 2 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, прихильниця окупантів з перших днів війни розпочала співпрацю з представником держави-агресора, зокрема передавала йому детальну інформацію про розташування та переміщення українських військовослужбовців та кількість військової техніки Збройних Сил України, а також розміщення блокпостів та інших військових споруд на території м. Суми та Сумського району. Жінка систематично інформувала ворога про ситуацію в районі, скидаючи за допомогою одного з месенджерів відповідні повідомлення та відео: «Сформировали колонну, все они приехали и быстро уехали. Я сейчас кину видео». «Много военных. Пост возле … убирают, а в … открывают». «Я стояла на остановке они заехали, …через дорогу на лево там тоже накрыто настроено под землей остальные с права».

Більш того, будучи активною учасницею різноманітних груп у забороненій соцмережі, жінка поширювала антиукраїнські пости, вихваляючи агресора: «Россия не проиграла ни одну войну, ибо в момент опасности встает весь народ, который подобен одной большой семье».

Наразі затриманій повідомлено про підозру, за клопотанням слідчого та прокурора рішенням суду їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

На зображенні може бути: 2 людини, автомобіль та текст

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *