«Харківський» міст у Сумах небезпечний для пішоходів

Про те, що Суми – місто ям, всі чудово знають. І навіть те, що в місті робляться дороги, ніяк і нічим не покращує ситуацію для пішоходів, оскільки тротуари, чомусь, не хочуть ремонтувати. А про мости в Сумах взагалі мовчу. Сам, коли йду по ним, згадую всі молитви.

ПОСТАВ ЗАПИТАННЯ ГОЛОВНОМУ ШЛЯХОВИКУ СУМ ОЛЕКСАНДРУ ВЕГЕРІ

Сумчанка Аня, яка травмувала ногу на «Харківському» мосту, далеко не перша і не остання жертва недбальства гаряче улюбленої всіма міської влади. Ось, що вона написала у себе на сторінці в ФБ:

«Обычно я в своих постах делюсь инфой о чём-то интересном: путешествиях, археологии, музыке, кино и культуре. Но сегодня пост-предупреждение для сумчан и гостей города дабы предупредить об опасности получения травмы на пешеходном участке харьковского моста. На днях я там провалилась в яму спи..енного кем-то бюджета, который предусматривается на благоустройство города. Или не предусматривается?»

Так що, шановні сумчани, ходить обережно і дивіться під ноги. Ну а заодно і вгору іноді поглядайте, особливо коли біля будинків йдете. На багатьох будинках плитка і штукатурка в будь-який момент може впасти вниз … Міська влада це знає і розуміє. Але для того, щоб щось зробити, вони мабуть «чекають на кроваву жертву». Приблизно такі і будуть потім заголовки в ЗМІ.

https://www.facebook.com/AnnaSayanskaya/posts/2848799651797450