Побив знайому, підпалив будинок товариша, обікрав 8 домоволодінь та викрав мопед – 17-річного рецидивіста засуджено до 5,4 роки тюрми

Середино-Будським відділом Шосткинської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно 17-річного юнака, який побив знайому, підпалив будинок товариша, обкрадав домоволодіння та викрав мопед.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений, перебуваючи в компанії знайомих, розпочав словесну перепалку із жінкою. Коли аргументи закінчились, юнак побив потерпілу спочатку дерев’яною табуреткою по голові, а потім ще й завдав декілька ударів обухом сокири по тулубу. Наступна сварка з товаришем закінчилась тим, що обвинувачений підпалив його будинок. Також на рахунку юнака 8 крадіжок майна з будинків односельців, викрадення товару з місцевого магазину та незаконне заволодіння мопедом.

Примітно, що попри молодий вік, юнак вже був двічі засуджений за грабіж та крадіжки. Більш того, стосовно нього ще триває судовий розгляд за обвинуваченнями в таємному викраденні майна та нанесенні легких тілесних ушкоджень.

У суді обвинувачений провину свою визнав, запевняв, що розкаюється. За вироком суду його засуджено до 5 років 4 місяців позбавлення волі (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 289 КК України).

Пресслужба обласної прокуратури

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *