Політики в Сумській області дурні та непослідовні

20 грудня в Сумській облраді розглядали проект рішення про обласний бюджет на 2020 рік. Після обговорення депутати не проголосували за бюджет. Головне питання, яке виникло у депутатів – фінансування сфери охорони здоров’я.

[su_quote]Потреба охорони здоров’я по нашим установам – близько 800 млн. грн. Вони потребують на оновлення матеріально-технічної бази, яка могла б забезпечити їм безболісний перехід на утримання за рахунок грошей Національної служби здоров’я. Але що таке 800 млн. Для нашого обласного бюджету? Це ще один бюджет [/su_quote], – зробила висновок директор департаменту фінансів Сумської ОДА Олена Батраченко.

У Сумах студенти поприкалувались з Олександра Лисенко (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/video/u-sumah-studenti-poprikaluvalis-z-oleksandra-lisenko/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Дату наступної спроби затвердити обласний бюджет на 2020 рік повинні вирішити на засіданні голів фракцій. Поки з нею не визначилися.

На цьому тлі пройшло практично непоміченим подія, про яку написав виконавчий директор клубу «Шанс» Андрій БУКІН:

[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column] [su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]«Сьогодні депутати облради не підтримали знакову обласну цільову соціальну програму вирішення пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення на 2020 рік. Яка пройшла всі обговорення, фінансові та юридичні узгодження, була розроблена спільними зусиллями громадських організацій та профільних управлінь. [/su_column][/su_row]

Коли три місяці тому нам сказали, що на ветеранів і рішення їх проблем засобів в облбюджеті немає, ми змирилися, бо є соцзахист, де це хоч якось передбачено. Але сьогодні цинізм депутатів облради досяг межі. Напрямок роботи з сім’ями загиблих – не отримав підтримки, робота з молоддю в ОТГ – не отримала підтримки, ініціативи соцзахисту також не пройшли депутатське обговорення, робота з людьми, які звільнилися з місць позбавлення волі, і наркозалежними – відтепер це не проблема для депутатів облради.

Це одна програма, яка прославила Сумську область як інноваційну соціального захисту, яка привернула реальні фінансові інвестиції в галузь медицини. З сьогоднішнього дня ми можемо констатувати, що політики в області є непослідовними і навіть дурними, з огляду на той факт, що вони відмовляються від перспектив залучення інвестицій, які можна залучати додатково у область на соціальну галузь. Мені прикро констатувати той факт, що депутати нічого не розуміють в громадянському суспільстві, що їм байдужі як патріоти, так і хворі невиліковними захворюваннями. На жаль, політична криза, в який все глибше занурюється область, робить нас заручниками недбайливих депутатів, які не чують ні начальників профільних управлінь, ні керівництво медустанов, ні громадські об’єднання »

shans.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *