Розшук підозрюваного: у Сумах побили та пограбували жінку (фото, аудіо)

Минулого тижня в групах соцмереж міста Суми з’явилася інформація, яка практично залишилася непоміченою ЗМІ та громадськістю. Сумчанин Сергій Гончаров написав про те, що в місті Суми орудує грабіжник, який жорстоко б’є жінок:

«Это животное сегодня ночью избило и забрало все украшения с моей сестры. Она с подругами отдыхала в «Шинке». К ним подсело это, после предложил подвести в «Дикий запад». Там он предложил бокал вина, после которого сестра ничего не помня, очутилась в больнице с побоями без телефона и драгоценностей.  Если кто узнает его по фото, напишите, пожалуйста, или позвоните 0663610142» – написав Сергій.

Шахраї розводять сумчан: поверніть мої гроші [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/shahrai-rozvodjat-sumchan-povernit-moi-groshi/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]


Побачивши фотографію можливого підозрюваного, яка була прикріплена до тексту, деякі сумчани заявили, що впізнали того, хто на ній зображений. Вони писали про те, що впізнали його, тому що він і їх нібито пограбував.

Син потерпілої в розмові з нами розповів, що поліція отримала всю необхідну інформацію, але на його думку вона не діє. Тому він хоче, щоб розголос підштовхнув правоохоронців до дій (Детальніше можна прослухати в аудіо під публікацією -авт).

Ми звернулися за коментарями до прес-служби ГУНП України в Сумській області, де нам пояснили, що 7 березня дійсно надійшла заява про те, що була пограбована жінка.

Вона впізнала злочинця по фото і його особу вже  встановили. Але через те, що в соцмережах фото з’явилося раніше, можливий підозрюваний встиг сховатися до того, як був затриманий. Відкрито кримінальне провадження, ведеться розслідування.

В даний час поліція його розшукує.
Якщо ви стали жертвою пограбування або інших злочинних дій і до цього має відношення людина на фото, переконливе прохання звернутися із заявою в поліцію. Тому що в даний час у правоохоронців всього 1 звернення.
Як ви, напевно, пам’ятаєте, в Сумах шукають жінку, яка не повернулася з роботи додому. Можливо до цього теж має відношення ця ж людина з фото.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/527420384645555/

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *