Шахраї розводять сумчан: поверніть мої гроші

Давненько ми не писали про шахраїв. Це та категорія, яка буде намагатися вас обдурити в будь-якій ситуації під час війни або карантину, жебрак ви або багатий, їм все одно. При цьому іноді схеми розводів настільки “дитячі” та наївні, але люди ведуться …

Після того, як в СІЗО міста Суми затримали групу шахраїв, яка по телефону обманювала громадян, та яка здобула собі досить пристойні суми, в регіоні було затишшя. ТРИ ДНІ без дзвінків від шахраїв. І ось все повернулося до того як і було раніше.

Приклад для сумчан: переселенець наводить лад на березі озера Чеха (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/priklad-dlja-sumchan-pereselenec-navodit-lad-na-berezi-ozera-cheha-video/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Сумчани почали отримувати смс про зарахування на їх телефонний рахунок певної суми. І через кілька хвилин лунає телефонний дзвінок або приходить ще одна смс. Людина буде вибачатися, стверджувати, що помилково поповнила ваш рахунок і просити терміново повернути гроші.

Здавалося б, перевірити стан свого рахунку і переконатися в тому, що це обман досить просто. * 101 # і кнопка виклику (для Водафон). Але на жаль, багато людей вважають інакше і роблять шахраїв багатшими. На щастя не всі.

Так сумчанка Анастасія Волик на своїй сторінці в фб написала:

«А тем временем меня сегодня снова попытались развести, как лоха. Звонит мужик, обращается так панибратски на “ты”. Говорит, мол, я кидал 670 грн сестре на телефон, а скинул тебе, пришла смс? Я говорю : “Смс нет, денег тоже нет”. Он типа :”Придёт смс, перезвони мне”. Приходит, значит, с его же номера смс мол “Ваш счёт пополнен на 670 грн, Водафон”. Выглядит правдоподобно, кроме номера 😂Ладно, у меня мозги после больницы отключены, я звоню ему и говорю, что деньги пришли. Он такой типа: “Скинь 600 грн с привата на этот номер”😂
Ну думаю, блин, проверю счёт, вдруг действительно ошибся человек. Увы, счёт так и остался 18 копеек😂В общем, глупый мужик попался какой-то, да и я что-то сглупила, надо было сразу сбросить звонок, но почему-то подумала, вдруг порядочный.”

Бережіть себе та своїх близьких. Не попадайтеся на вудку шахраїв. А якщо вже лохонулися, не зволікайте, йдіть в поліцію і пишіть заяву.

фото з інтернету

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *