Маленькій Адріані з Сум терміново потрібна допомога

У 4-річної Адріани – вроджена ангіома ротової порожнини (неправильне розгалуження судин в горлі). Кровоносні судини дуже швидко збільшуються і в будь-який момент можуть лопнути. Але найбільша небезпека в тому, що вони можуть повністю перекрити гортань, і тоді дитина не зможе дихати.

Адріана обстежувалась в Охматдиті в Києві. На жаль, у наших фахівців немає досвіду лікування подібних захворювань. Вони не беруться оперувати дівчинку, побоюючись наслідків операції на артерії.

На даний момент клініка в Німеччині запрошує родину Адріани на консультацію та обстеження. На це потрібно 750 євро, до того ж може знадобитися МРТ та інші аналізи (а це додаткові витрати). Вони витратили всі що у них було, все що вдалося зайняти і знайти. Сума не дуже велика, але вона потрібна терміново + квитки, тому що ангіома дуже швидко росте і німецькі медики визначили саме такий термін для консультації. У сім’ї всі наявні засоби пішли на попереднє лікування. До того ж мама не працює, тому що весь час знаходиться з донькою.

У Сумах шукають підлітка, який втік з ліцею (фото) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/u-sumah-shukajut-pidlitka-jakij-vtik-z-liceju-foto/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Рідні дівчинки звертаються до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу! Карта «ПриватБанку» 4149 4390 1786 1042 Ліана Володимирівна Левченко (мама), тел. 099 971-88-10.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *