S.O.S: Родині прикутих до ліжка сумчан потрібна допомога

Сумчани, я звертаюся до вас, тому що це випадок, коли я не знаю, що робити, як бути, чим допомогти людям.
Зазвичай після цих слів закривають сторінку і не читають … Чужа біда нікому не потрібна. Якщо ви все ж читаєте, уявіть собі таку ситуацію.

Є в Сумах молода людина, звуть його Сергій. Нещодавно він отримав травму і тепер не може ходити. Йому потрібен постійний догляд. Я так зрозумів, що від нього пішла дружина і забрала з собою дітей. Сергій живе з батьком і матір’ю …

Але біда не приходить одна. Так вийшло, що мати сумчанина забрали в лікарню.
Батько почав переживати і мабуть отримав емоційну травму, тому в один прекрасний день він зібрався і пішов шукати дружину … Сергій його не зміг зупинити. У той же день його батько впав і травмував стегно. В результаті і він потрапив до лікарні.

І тепер ситуація наступна. Сергій і його мати (вже повернулася додому) лежачі … Доглядає за ними товарищ сумчанина, але виписують батька. І той теж лежачий. Друг сказав, що фізично не зможе доглядати за трьома.

У цю сім’ю приходять з «Берегині» і допомагають, але не кожен день. 2-3 рази на тиждень, ненадовго. Люди намагалися дізнатися, попросити, щоб батько тимчасово залишився в лікарні, оскільки ситуація така, що вдома за ним нікому доглядати. Але в лікарні відмовилися.

У приватний будинок пристарілих вони батька відправити не можуть, оскільки там потрібно від 7000 на місяць, а у них на всіх трьох всього 10 000. Вони не можуть виділити більше 3000 гривень на місяць на доглядальницю. Тому що потрібно купувати памперси, ліки тощо. Не в приватний будинок не беруть. За словами Сергія, пояснюють, тим, що у нього є родичі (син і дружина). Значить, вони повинні доглядати. Так за родичами самим догляд потрібен.

Якщо у вас є якісь думки і пропозиції, якщо раптом хтось захоче допомогти,  пишіть мені sumy.press@ukr.net  або в месенджер сторінки “Один дома” у фейсбук https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/ Або в коментарях під цією публікацією.  Я можу надати номер телефону Сергія.

Це такий випадок, коли ніхто не застрахований….

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *