Суми – місто “кротів”

Суми – місто розкопок і ям

Ями великі і маленькі давно стали звичним явищем для сумчан. Ні, мова не про ті ями, які з’явилися на проїжджій частині в результаті експлуатації дорожнього покриття. Мова про ті, де риють «кроти» з різних служб ЖКГ і підрядних організацій. По іншому я їх назвати не можу, бо ходиш по місту ніби по тому городу, де кроти порились.

Весь процес робіт складається з наступних пунктів (по порядку їх проведення):

1.Вирили

2.Провели роботи

3.Зарили

4.Привели територію в первісний стан

Здавалося б, все просто і зрозуміло. Але між цими пунктами дуже вже тривалий проміжок часу проходить. Особливо між 1 і 2. А пункт №4 це взагалі з розряду фантастики.

Немає в нас, у європейців, такого правила, щоб приїхати, зробити одне, але якісно і до кінця, а потім переходити на іншу ділянку. Ми повинні розрити і нехай яма постоїть, щоб люди побачили «Ми працюємо».

Власне історія міста пов’язана з розкопками. Подейкують, що шукали нафту в центрі, але не знайшли. Ямку довго не засипали і вона всім так набридла, що вирішили в Сумах згладити негатив і поставити на місці розкопок Альтанку.

Тепер це символ міста! Розумієте до чого я? :)))))))

Розкопали на Набережній р.Стрілка ямки. Парканчик ставити зібралися. Але час йде, люди самі ці ямки закопують, щоб не спотикатися об них.

Вулиця Кооперативна. Роботи були завершені давно. Яму засипали. Але порядок не навели і навіть огорожу не забрали. Багаті в нас комунальні підприємства.

Героїв Крут.  Тут без коментарів

Центр міста, поворот на Кооперативну

І ось буквально тільки що, поки писав цей блог, подзвонили жителі вул.Колесниківської (біля лікарні №4). Скаржаться на те, що по вул.Реміснича перекопали дорогу і тепер весь транспорт з Курського мікрорайону йде через згадану вуличку і вдень і вночі. Але ж розрили то не вчора …

Тільки сумніваюсь я, що керівництво славетного міста Суми спробує згладити негатив серед населення. Нових Альтанок не буде. Тому що говорити про те, що я люблю своє місто, може кожен, але не кожен може показати це справами.