Верещук закликає виїжджати з окупованих територій через піший перехід у Сумській області

Віцепрем'єрка Ірина Верещук: «Мій чоловік на фронті: я знаю, як багато  боєприпасів нам ще потрібно» – Міністерство з питань реінтеграції тимчасово  окупованих територій України

Віцепрем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає мешканців тимчасово окупованих територій виїжджати звідти через територію РФ і піший перехід у Сумській області.

“Я хочу подякувати людям, які виїжджають з окупованих територій. Наразі цей процес активізувався. Наприклад, на сумському напрямку понад 200 людей щодня виїжджає і рятується від окупантів”, – сказала Верещук в ефірі національного телемарафону в п’ятницю.

Вона розповіла, що на кордоні області є піший перехід на територію України.

“Я закликаю людей виїжджати всіма силами (з окупованих територій – ред.). Хочу зробити оголошення, можливо, на ТОТ не всі знають, що на Сумщині діє безкоштовний евакотранспорт. Я знаю, що люди бояться, не маючи грошей, що їх тут чекає… Вам головне доїхати до переходу, а там ми вам у всьому допоможемо”, – сказала Верещук в ефірі національного телемарафону в п’ятницю.

Як повідомлялося, 5 серпня на кордоні з РФ було відновлено роботу пункту пропуску Колотилівка (Бєлгородська обл., РФ) – Покровка (Сумська обл., Україна), через який жителі окупованих територій можуть повернутися в Україну.

“На українському кордоні діє волонтерський гуманітарний центр, де всі українці можуть отримати безоплатну психологічну, юридичну та гуманітарну допомогу, а також переночувати і дістатися до Сум або інших міст України”, – повідомляється сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

interfax.com.ua

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *