Дві гарненькі сестрички з Конотопа шукають прийомних батьків

На сьогодні у службі у справах дітей Конотопської міської ради на обліку немає кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі. Тому спеціалісти розповсюджують інформацію про дітей, яким потрібна сім’я, щоб хтось відгукнувся, розповіла начальниця місцевої служби у справах дітей Алла Дем’яненко.

Сподіваємось, що хтось знайдеться. Адже дуже хочеться, щоб дітки виховувались у сім’ях. Тому розповсюджуємо на місцевому рівні про них інформацію: у газеті «Факти» та у групі «Служба у справах дітей Конотоп» у Facebook, — зазначила Дем’яненко.

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ В РАЗІ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА…

Зараз шукають родину для двох сестричок — Софійки, 2013 року народження, та Мар’яни, 2014 року народження. Це може бути прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу або людина, яка готова взяти їх під опіку. Наразі дівчатка влаштовані в Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

За додатковою інформацією можна звернутися у службу у справах дітей Конотопської міської ради за телефоном: (05447) 6 -62-30 або за адресою: пр. Миру, буд. №8, каб. №130.

Джерело Голос Конотопа