На Сумщині чоловік облив самогоном коханку та підпалив

42-річна мешканка с. Соснівка Глухівського району навіть і подумати не могла, що романтичний вечір з обранцем, який набагато молодший за неї самої, закінчиться плачевно.

Так, чоловік влаштував жінці побачення: випивка, закуска, задушевні бесіди – все як годиться. Однак  поступово розмови «за життя» перейшли в словесну перепалку. І коли у мачо усні аргументи скінчилися, він пустив в хід важку артилерію – фізичний вплив на кохану. А точніше – схопив склянку з самогоном, виплеснув його вміст в обличчя, а потім підпалив запальничкою.

Жінка викликала собі швидку допомогу і опинилася в Глухівської лікарні. Журналіст поспілкувався з начмедом медустанови Валентиною Барахович, і з її слів з’ясував, що постраждала мала опіки першого ступеня, тобто пошкоджена незначна частина її тіла: обличчя, груди, руки.

Відомий на Сумщині журналіст: у тварин умови кращі, ніж у охоронців [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/vidomij-na-sumshhini-zhurnalist-u-tvarin-umovi-krashhi-nizh-u-ohoronciv/” size=”4″]ЧИТАТИ [/su_button]

Пацієнтці була надана медична допомога, проте від госпіталізації вона відмовилася. Валентина Григорівна каже, що жінка може вилікуватися і без стаціонарного лікування.

Та тільки от чи залишать вони сумний слід в душі жінки і як будуть розвиватися її відносини з коханим – покаже час.

Оксана Ковальова

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *