На Сумщині до 13 років позбавлення волі засудили чоловіка, який вбив приятеля

Конотопською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 30-річного чоловіка, який позбавив життя свого знайомого.

НА СУМЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКІВ, ЯКІ ЗА 20 ГРИВЕНЬ ТА СТАРУ БРИТВУ ПОБИЛИ ПЕНСІОНЕРА (ВІДЕО)

Нагадуємо, що подія сталась 16 червня 2018 року в с. Вири Білопільського району. Двоє односельців близько 10 години ранку зустрілись на літньому майданчику місцевого бару. У чоловіків не було нічого спільного, однак у той день їх поєднало бажання випити. Відтак 29-річний молодик та 44-річний чоловік придбали пляшку горілки та присіли за столик. Спочатку вони мирно спілкувались, однак добряче захмелівши, між чоловіками виникла сварка. Старшого обурило висловлювання молодшого і він ударив його в обличчя. Після цього обурився вже молодший, схопив зі столу порожню пляшку і вдарив знайомого по голові. Коли потерпілий упав на землю, молодик схопив дерев’яну лавку та наніс нею чоловікові ще близько п’яти ударів. Від отриманих травм потерпілий помер на місці події.

Як повідомив начальник Путивльського відділу Конотопської місцевої прокуратури Павлуш Погосян, рішенням Білопільського районного суду від 18 листопада 2019 року обвинуваченого визнано винуватим за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та засуджено до 13 років позбавлення волі.

Повідомляє прокуратура Сумської області