На Сумщині педіатр в нетверезому стані оглядав дітей

У суботу, 25 січня, близько дев’ятої години вечора до приймального відділення Глухівської ЦРЛ стурбовані батьки привезли свою дитину з температурою 39. Оглянути малюка прийшов педіатр Микола Давиденко. Про це нам стало відомо з компетентних джерел.

Дитина почувала себе погано, а тому на прохання лікаря відкрити рота, вередувала. Тож Давиденко попросив маму передати дитину в руки батькові. Той одразу ж відчув, що від лікаря тхне алкоголем. Обурений чоловік викликав наряд поліцейських. Коли до лікарні навідалися правоохоронці, аби провести процедуру огляду лікаря на стан сп’яніння, той сховався за дверима одного з приміщень і деякий час не виходив.

Суб’єктивна думка: хтось у Сумах вирішив заробити за рахунок озера Чеха [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/sub-iektivna-dumka-htos-u-sumah-virishiv-zarobiti-za-rahunok-ozera-cheha/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Врешті-решт зі словами «Мені байдуже!» лікар таки вийшов з укриття. У його крові було виявлено 2,36 проміле алкоголю, що у 12 разів перевищує допустимі показники. Микола Давиденко стверджував, що це не його зміна і вживав він спиртне начебто напередодні.

Варто зазначити, що педіатр Давиденко неодноразово потрапляв у курйозні ситуації, які стрімко переростали в скандали.

У Глухівському відділі поліції з цього приводу утримуються від коментарів. Між тим,  керівництво лікарні створило комісію під головуванням Валентини Барахович, аби провести розслідування і прийти до рішення, як бути зі скандальним лікарем.

hlukhiv.info

фото ілюстративне

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *