На Сумщині суд виправдав жінку, яку звинувачували у вбивстві доньки (відео)

Вбивство молодої жінки сталося у жовтні 2018 року. Тоді за підозрою у вчиненні тяжкого злочину затримали її матір.

Подія сталася 23 жовтня 2018 у м Шостка. Вже з ранку жінка разом зі своєю дочкою і її співмешканцем почали вживати спиртні напої. Застілля тривало весь день. Близько 20.30 між матір’ю (62 роки) і дочкою (28 років), які вже були добряче підігріті алкоголем, почалася сварка, яка закінчилася тим, що старша кілька разів ударила ножем молодшу. Від отриманих травм 28-річна жінка померла.

Нагадаємо також, що під час судового розгляду жінка давала свідчення щодо подій того дня, коли сталася трагедія. Вона розповіла, що під час сну відчула удари. Їх, начебто, наносила дочка, якій здавалося, що за нею хтось женеться. Решта обставини трагедії жінка згадати не може. Адвокат підозрюваної акцентував увагу на тому, що дочка його підзахисної і її співмешканець були наркозалежними. До наркотиків вбиту привчив саме її цивільний чоловік. Через це у підозрюваної з ним були досить напружені відносини.

Вирок суду: за жорстоке вбивство в Косівщині — довічне позбавлення волі [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/virok-sudu-za-zhorstoke-vbivstvo-v-kosivshhini-dovichne-pozbavlennja-voli/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

На днях стало відомо, що по цій справі відбулось судове засідання і мати виправдали за недоведенністю вини. Прокуратура не погодилася з рішенням суду. Подробиці в сюжеті.

shostka-news

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *