Вчинок гідний поваги: ​​глухівчанка всиновила рідного братика

Карині Родіоновій – 23. Це прекрасний вік для реалізації себе в професії, сім’ї, і взагалі, для того щоб повноцінно жити і радіти кожному дню. Однак у цієї молодої жінки все інакше. Доля не радувала її з самої юності. В особистому житті не все було гладко. У 19 років дівчина народила сина Назара, і це вже – справжній вчинок для молоденької дівчини, яка відмінно усвідомлювала, що основний тягар турбот про дитину ляже на її плечі. І Карина впоралася!

На той момент вона проживала у матері в селі Глухівського району, але особливо розраховувати на підтримку матері не могла, адже у неї і самій не так давно на світ з’явився син. Тобто у 19-річної Карини був однорічний братик і новонароджений синочок. А через кілька місяців молода матуся познайомилася з хлопцем, і той запропонував створити сім’ю. Незабаром, Карина з новоспеченим чоловіком і Назарчиком переїхали до Глухова і стали жити в приватному будинку, орендованому на околиці міста.

Народ пограбував «слугу»: в Києві злодії обікрали автівку сумського нардепа [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/narod-obikrav-slugu-v-kiievi-zlodii-obnesli-avtivku-sumskogo-nardepa/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Карина з усім справлялася сама. Малюк – завжди чистий і зі смаком одягнений, в будинку – прибрано, в погребі – закрутки, і всяка городина. Молода жінка все встигала, в її руках усе горіло. А ще вона обробляла город разом з сином: ставила коляску – і вперед з сапкою! Незважаючи на колосальний обсяг робіт, покладений на тендітні плечі молодої мами, поки глава сім’ї заробляв гроші, Карина знаходила час, бажання і можливості стежити за собою – завжди доглянута з зачіскою та манікюром. Але головне – вона була хорошою матір’ю для свого сина, приділяла йому кожну вільну хвилину.

Через пару років вона розлучилася зі своїм чоловіком, але не зневірилася: змінила житло ближче до дитячого садка, в який віддала сина, влаштувалася на роботу. Незважаючи на те, що з матір’ю у Карини були чудові відносини, вона не звалювати свої проблеми на плечі інших, справлялася з усім сама. Як і належить самостійній зрілій особистості, що дала життя новій людині.

А минулої осені прийшла біда: мама Каріни серйозно захворіла і через три місяці померла.

Все сталося  раптово … Однак, дівчина не збиралася впадати в депресію. І коли постало питання, як бути з 5-річною дитиною покійної, Карина твердо заявила, що забере його до себе і стане йому мамою. Хоча родичі хлопчика по лінії батька пропонували свою допомогу: вони були готові ростити малюка. Але 24-річна жінка, що має на руках 4-річного сина, була непохитна: вона звикла до братика, та й дітки між собою прекрасно ладнають, разом їм буде веселіше. І потягнулися будні, з усіма наслідками, що випливають життєвими реаліями і труднощами …

Молода глуховчанка, тепер уже виховує двох малюків, так організувала свій графік, щоб всюди встигати. Адже вона – один в полі воїн. Безумовно, довелося внести корективи в звичний уклад: хлопчаки часто хворіють: по – черзі або ж разом. У підсумку, Карина пішла з роботи, щоб мати можливість піклуватися про дітей. Виживає сім’я на соціальну допомогу, плюс допомагає брат жінки, яка живе і працює в столиці.

Ранок у Карини починається о 6 годині: потрібно розбудити діточок, потім – відправка в садок. Микола та Назар ходять в дошкільний заклад «Журавка», але в різні вікові групи, адже одному – 5, а іншому – 4 рочки.
Відвівши малюків і повернувшись додому, жінка переробляє всю домашню роботу (прання, готування, прибирання), а також готує речі малюкам на наступний детсадовській день. Втім, все як у всіх. Та тільки от – не зовсім. Занадто молода ще Карина, щоб винести весь цей вантаж самостійно. На питання кореспондента, яку б допомогу вона хотіла отримати, співрозмовниця відповіла, що з фінансовими і побутовими питаннями вона справляється. Але каже, що часом їй дуже сумно, іноді хочеться плакати, потрібно виговоритися, щоб хто – то вислухав.

Ось ще одне підтвердження того, наскільки вона сильна особистість: будучи в незавидному положенні з двома дітками на руках, вона просить не грошей, а – моральної підтримки! Незважаючи на труднощі, Карина не впадає у відчай і вірить в те, що завтра буде легше і краще. Діти з кожним днем ​​ростуть, і у неї з’явиться можливість влаштуватися на роботу і знайти свою половинку, випробувавши справжнє жіноче щастя.

hlukhiv.info

Можливо знайдуться ті, хто захоче чимось допомогти молодій мамі з двома дітьми. 066-783-34-29

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *