На Сумщині судитимуть підприємця, який “забув” встановити вікна в школі

На Сумщині підприємець відповідатиме в суді за привласнення коштів під час ремонту школи

Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури затверджено та 25 лютого 2020 року направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю, який привласнив кошти під час ремонту школи.

У ході слідства встановлено, що обвинувачений відповідно до договору виконував капітальний ремонт з утепленням огороджувальних конструкцій будівлі школи у Великописарівському районі. Достовірно знаючи про фактичний обсяг виконаних робіт, директор ТОВ вніс до офіційних документів неправдиві відомості. Зокрема зазначив чотири неіснуючих вікна. Таким чином директор товариства привласнив майже 40 тис грн.

На Сумщині знищують пам’ятники: пластик в історичній спадщині [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-znishhujut-pam-jatniki-plastik-v-istorichnij-spadshhini/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України. За скоєне йому загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури області

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *