На Сумщині з’явився маніяк, який жорстоко б’є жінок

Вчора, 27 грудня, близько 18 години в районі Глухівського агроінстітута невідомий напав на глухівчанку і завдав їй 6 ударів по голові. Жінка поверталася додому з роботи, як раптом зловмисник почав її бити. Нападник нічого не вкрав, а просто жорстоко побив жінку. Імовірно він використовував металевий обріз труби. В результаті нанесених травм потерпіла отримала розсічення шкіри голови і дві гематоми. На крики і заклики про допомогу поспішив перехожий. Про це журналістам  повідомив син потерпілої Сергій.

За кілька хвилин до нападу мати зателефонувала йому і повідомила, що йде додому. Після того, що сталося вона знову набрала номер сина і повідомила про своє місце знаходження. Сергій поспішив на допомогу і застав матір яка сиділа із закривавленою головою. Він попросив перехожого викликати швидку і поліцію, а сам побіг назад уздовж вулиці. Сергій каже, що коли поспішав до матері, йому назустріч рухався чоловік невисокого зросту в чорній куртці. Таку ж характеристику зовнішніх даних назвала постраждала жінка. Наздогнати злочинця не вдалося, він встиг сховатися.

Майже геніальний злочинець: Пограбування по-путивльськи [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/majzhe-genialnij-zlochinec-pograbuvannja-po-putivlski/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Як повідомляє Сергій, за два дні до того, що сталося, 25 грудня, в Глухові відбувся подібний напад. Жінка в денний час йшла повз краєзнавчого музею, як раптом на неї напав чоловік невисокого зросту в чорній куртці. Він встиг нанести тільки один удар і вихопити з рук сумку. Не розгубившись, глухівчанкапочала кричати та відбиватися від нападника і навіть спробувала його переслідувати, коли він втік з місця подій. Тоді потерпіла помітила, що чоловік поводився неадекватно. Жінка припустила, що він страждає на психічні розлади. Вона так само відзначила, що у чоловіка явні проблеми з ногами, у нього незвичайна хода.

Людини зі схожими характеристиками помітила ще одна мешканка міста. Вона, злякавшись, встигла сховатися в під’їзді будинку і уникнути нападу.

Переслідувач, цілком ймовірно, проживає в районі Глухівського агроінстітута, вибираючи жертв для нападу, які повертаються в вечірній час темними стежками міських вулиць. Варто відзначити, що зловмисник, відчуваючи безкарність, з кожним черговим нападом проявляє велику ступінь жорстокості та агресії.

У поліції за фактом нападу побита вчора глуховчанка написала заяву. Зараз вона знаходиться в лікарні. Поліцейські цим часом здійснюють рейди по місту, придивляючись до перехожих, які підпадають під характеристики зовнішніх даних злочинця.

З метою забезпечення безпеки Сергій рекомендує мешканкам міста не ходити поодинці вулицями в темну пору, просити рідних зустрічати з роботи, використовувати засоби самозахисту, наприклад, газовий балончик, щоб в разі нападу дати відсіч злочинцеві і уникнути ситуації, в якій опинилася його мати.

hlukhiv.info

Увага!

Коментар ГУНП в Сумській області щодо історії з маніяком у Глухові [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/komentar-gunp-v-sumskij-oblasti-shhodo-istorii-z-manijakom-u-gluhovi/” size=”4″]ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ[/su_button]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *