Коментар ГУНП в Сумській області щодо історії з маніяком у Глухові

Нагадуємо, 28 грудня, на сайті OdinDoma вишла публікація На Сумщині з’явився маніяк, який жорстоко б’є жінок  [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-z-javivsja-manijak-jakij-zhorstoko-b-ie-zhinok/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button] Йшлося про невідомого чоловіка, який в місті Глухів підстерігає жінок, а потім завдає їм удари тупим предметом по голові. Інформація про глухівського маніяка швидко розлетілася по соцмережах. Читачі цікавляться про те, чи правда це, а якщо правда, то, що робить поліція, щоб зловити злочинця?

На наступний день, після виходу публікації, ми звернулися до відділу комунікації ГУНП в Сумській області, де нам остаточно підтвердили факти, викладені в публікації. Невідомий б’є жінок!

Отже, в прес-службі поліції розповіли, що, 25 грудня, до поліції звернулася мешканка міста Глухів, яка повідомила про те, що о 11:30 (в денний час) вона йшла по вулиці Шевченка. У якийсь момент вона відчула удар по голові, після чого побачила чоловіка, який швидко тікав. Обличчя його вона не запам’ятала, але повідомила, що на вигляд йому приблизно 35-40 років. Чим її вдарили, та також сказати не змогла. Чоловік тікав у бік озера, яке знаходиться неподалік від згаданої вулиці. Жінка звернулася також і до лікарні, де їй була надана необхідна медична допомога без госпіталізації.

Через 2 дні ще одна жінка звернулася в поліцію з аналогічною заявою. Примітно, що невідомий напав на жертву буквально в 200 метрах від того місця, де було скоєно напад на жінку 25 грудня. Чоловік вдарив її по голові і втік в бік озера.

Майже геніальний злочинець: Пограбування по-путивльськи [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/majzhe-genialnij-zlochinec-pograbuvannja-po-putivlski/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

[su_quote]На даний час, по обом випадкам відкрито кримінальне провадження, ПОПЕРЕДНЬО по ч.1 ст.125 КК України (нанесення легких тілесних ушкоджень). Після того, як будуть отримані остаточні результати експертиз, можливо стаття буде перекваліфікована. Наші експерти не виключають, що людина, яка вчинила обидва правопорушення, має психічне захворювання. Він у постраждалих не взяв ніяких речей, хоча у жінок були сумки та золоті прикраси. Він просто їх бив і тікав! На сьогоднішній день поліція проводить ряд слідчих заходів, в тому числі відпрацьовує версію про пацієнта місцевої психіатричної лікарні. Відпрацьовуються також ті, хто раніше притягувався за насильство в сім’ї або схильні до подібних дій. Мова про тих, хто мешкає в районі вул.Шевченка. Проглядаються записи з камер відеоспостереження. Тобто, ведеться робота для встановлення особи злочинця[/su_quote]. – повідомила керівник прес-служби ГУНП в Сумській області Ельвіра БІГАНОВА.

Якщо хтось здогадується, хто може бути цим невідомим або володіє іншою інформацією, яка допоможе розкрити злочини, можливо хтось був свідком однієї з ситуацій, прохання звернутися на лінію 102.

Слід також зазначити, що потерпілі 1957 і 1960 року народження.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *