Ніби зграя псів: у Глухові ПІДЛІтки побили чоловіка

Інцидент трапився вчора, 14 грудня, близько шостої години вечора. 58-річний глуховчанін повертався додому з роботи, проробляючи шлях через річний парк, який знаходиться в районі Глухівської ЦРЛ.

На дорозі йому зустрілися четверо молодих людей. Банальне запитання «Чи не знайдеться сигарети?» стало приводом для конфлікту. Доводи про те, що сигарет немає, і що коштують вони дорого, хлопці слухати не стали. Вони, ніби зграя псів, накинулися на чоловіка. Тінейджери почали бити людину, завдаючи удари в обличчя.

Павло Карабута більше не очолює поліцію в Сумах [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/pavlo-karabuta-bilshe-ne-ocholiuie-politsiiu-v-sumakh/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Повернувся чоловік додому в стані шоку, в синцях, саднах, з опухлим від нанесених ударів особою. Про це повідомив син потерпілого.

У поліцію заяву чоловік не писав, в лікарню теж не звертався.

У соціальній мережі його син під ніком balik4okkk виклав пост із закликом: «Якщо хто-то что-то бачив або знає, прошу написати мені». Молода людина обурена такою поведінкою молоді, аргументуючи тим, що на місці його батька могла опинитися будь-яка людина.

hlukhiv.info

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *