У міськраді Глухова з’явився чотирилапий працівник

Бродяча собака по кличці Ляля протягом тривалого часу тримала в страху мешканців будинку №12 по вул. Ціолковського та всіх, хто проходив поруч. Тварина хапала людей за руки та кусала. Звісно ж, кому це сподобається? Оскільки господаря у собаки нема, тож глухівчани почали рятуватися від чотирилапої дворняги самотужки: проганяли її, втікали від неї.

Право власності в сквері по Інтернаціоналістів у Сумах зареєстрував Володимир Зеленський (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/video/pravo-vlasnosti-v-skveri-po-internatsionalistiv-u-sumakh-zareiestruvav-volodymyr-zelenskyj/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Та були й такі, хто всіляко захищав Лялю, підгодовуючи. Ці захисники прочули про наміри сусідів позбутися тварини та звернулися до міськвиконкому з проханням надати собачці прихисток.
В.о. міського голови Олена Демішева продемонструвала кореспонденту героїню статті та її будиночок – новеньку собачу буду, зколочену з дощок. Зі слів начальника Управління ЖКГ Марії Сегеди, аби спіймати Лялю, довелося докладати сили: заманити її їжею та вхопити. Собачка – чималих розмірів, безпородна, стерилізована, їй приблизно років 5. «Взагалі – то вона – добра тваринка, але в неї є один недолік: полюбляє кусати людей за руки, – коментує Марія Юріївна.
– Дізнавшись про те, що Лялю можуть отруїти, ми забрали її до себе. Зараз їй вже нічого не загрожує: ані людська агресія, ані голодна смерть. Тут собачка живе в будці та завжди нагодована. Єдиний мінус – це те, що вона не бігає вулицею, а сидить на ціпку».
Оксана Ковальова kourier

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *