Новина дня. На Сумщині поліцейські відмовились від хабаря

Аби уникнути адміністративної відповідальності за кермування мопедом у стані сп‘яніння, 26-річний житель Середино-Буди запропонував працівникам поліції в якості «преміальних» 10 тисяч гривен. Однак правоохоронці не тільки не погодились на його, а ще й відкрили за фактом пропозиції неправомірної вигоди відповідне кримінальне провадження.

СУМСЬКИЙ МЕР ЗНОВУ ПООБІЦЯВ … ДИТЯЧИЙ САДОК ПОЧНУТЬ БУДУВАТИ В ЦЬОМУ РОЦІ

Повертаючись близько 15:00 мопедом додому, 26-річний житель Середино-Буди був зупинений працівниками місцевої поліції за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з мопедистом, правоохоронці відчули від нього специфічний запах, тож і запропонували чоловіку  пройти медогляд, аби встановити чи спростувати  факт сп‘яніння. Той спочатку погодився, але вже в дорозі до лікарні спробував «домовитися з правоохоронцями», запропонувавши їх 10 000 неправомірної вигоди.

Відтак, слідчі кваліфікували його дію за ознаками ч.1 ст. 369 КК України та відкрили кримінальне провадження.  Тепер чоловіку належить постати перед законом не тільки за адміністративне правопорушення, а й за вчинення злочину.

Відділ комунікації поліції Сумської області