Подробиці різанини на Сумщині: поліція Шостки побила свідка?

Як повідомлялося раніше, біля одного з кафе м.Шостка минулої ночі сталася смертельна різанина, в ході якої один з хлопців загинув, ще один – у важкому стані госпіталізований до лікарні. Підозрюваних у нанесенні смертельних ножових поранень розшукує поліція.

Журналісти  поспілкувалися з очевидцем подій тієї ночі, відомим в Шостці громадським діячем і активістом Денисом Якименко.

Він розповів, що вчора ввечері, 16 лютого, вони в компанії з друзями та дружинами відпочивали в кафе «Веселий роджер». В їх компанії були і іноземці – громадяни Грузії, в тому числі 27-річний Важа Шамояні, який щороку традиційно приїжджав в Шостку погостювати до друзів. В цьому році з ним вперше приїхав і його молодший брат. Іноземці – спортсмени. Важа недавно одружився, тільки рік тому у нього народилася дитина. Саме ця поїздка в Шостку стала для нього останньою …

За словами Дениса Якименко, компанія мирно спілкувалася за столиком, але до них почали неодноразово приставати дві напідпитку дівчини. Хлопці відмахувалися і просили відстати. Але коли панянки попросили про допомогу, нібито, хтось до них пристає, брати-іноземці не відмовили, виходили на вулицю заступитися.

Після закриття закладу, дружини з цієї компанії пішли в машину, а хлопці ще курили.

– До нас підійшли ще двоє, почали з грузинами битися, ми заступилися. Я одного з газового балончика задув. У противників виявився ніж … Дивлюся – мій друг, Олексій, кудись біжить без куртки … Я не бачив, як порізали Важу, адже тоді побіг за Олексієм, зрозумівши, що щось трапилося, але не знайшов його. Як з’ясувалося, Олексія теж порізали, з пораненнями він втік з останніх сил, на емоціях, у дворі ліг і сам собі викликав «Швидку» … Виявилося, за ним гналися, щоб дорізати, але неподалік стояла патрульна поліція, мабуть, це їх зупинило і врятувало Олексію життя, – розповідає Денис Якименко.

За непідтвердженими даними, підозрювані в нанесенні ножових поранень раніше вже були неодноразово судимі.

За життя Олексія зараз борються лікарі в лікарні. А Дениса, його цивільну дружину і інших хлопців, які були в їх компанії, забрали в Шосткинський відділ поліції, нібито, для з’ясування обставин.

Кримінал: на Сумщині вітчим зґвалтував падчерку [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/kriminal-na-sumshhini-vitchim-zgvaltuvav-padcherku/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

– Слідчий нас допитав. Потім спустився ще один працівник поліції, сказавши, що мене йому потрібно забрати на другий поверх. Я зрозумів, що щось не те … Нагорі мені сказав: «Роздягайся, вимикай телефон, зараз бити буду» і став зривати з мене куртку. Я обурився: «Це ти зараз розумний, а ввечері?». Я сказав, що хочу зателефонувати адвокату. Він мені відмовив. Але я встиг зателефонувати адвокату і начальнику поліції Сергію Забозлаеву. Він приїхав ще з двома, ми пройшли в кабінет до начальника поліції. Я йому розповів, що цей у … до (ред. – матерное вираз) мені погрожував, що буде бити зараз. Забозлаев сіл, кивнув їм головою і очима, давши своє добро, слідчий і опер закрили двері, забрали телефон і почали бити по вухах, – розповідає Денис.

Денис Якименко назвав імена тих, які його били в присутності начальника. Це заступник начальника поліції Валерій Буслов і Сергій Бугримов.

На питання, чому його, свідка, били? Денис відповідає: «Для профілактики. Я взагалі не розумію, яка смислове навантаження цього, адже я тільки свідок ». Можливо, це була реакція працівників поліції на те, що їх обізвали матюком.

Потім до кабінету увірвалася його адвокат і забрала Дениса Якименко з собою. Денис звернувся в лікарню, щоб зафіксувати побої, після яких у нього ще болить голова. Він має намір відстоювати свої права.

Денис Якименко переживає за дівчат, які були в їх компанії, адже вони до сих пір в поліції. Невідомо, як там і молодший брат убитого Важі. Адже він, по суті, в чужій країні, доводити свої права в поліції йому буде куди складніше.

Співробітники поліції дивуються, чому Денис зробив таку заяву, адже він був запрошений в поліцію в якості свідка. Ситуацію прокоментувала інспектор сектора моніторингу Шосткинського відділу поліції Тетяна Меняйло:

– Після бійки біля кафе, в якій чоловік приймав безпосередню участь, він був запрошений до Шосткинського відділу поліції у якості свідка. Там його допитали, де він розповів про перебіг подій пов’язаних з вбивством його товариша та нанесенням ножових поранень іншому його знайомому. Менш ніж за три години він покинув відділ поліції, про що був зроблений відповідний запис у журналі доставлених та відвідувачів Шосткинського відділу поліції. Зазначу, що чоловік власноруч написав у журналі, що претензій до поліцейських він не має та поставив свій підпис. Крім того, у присутності адвоката, яка була поруч з ним на допиті, він також претензій до правоохоронців не висловлював..

За даними Прес-служби прокуратури Сумської області, зараз за підозрою у вбивстві 27-річного потерпілого затриманий житель м Шостки. Особистість його товариша, який поранив іншу молоду людину, відома, в даний час встановлюється його місцезнаходження.

shostka.info

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *