На Сумщині затримали телефонного шахрая (відео)

Правоохоронці затримали жителя Ямпільського району в той момент, коли він на таксі повертався додому після невдалої спроби забрати гроші у пенсіонерів за «відкуп» сина від кримінальної відповідальності за вчинене ДТП.

Жертвою телефонних шахраїв ледве не стала місцева літня жінка. Коли їй подзвонили, вона ніби почула у слухавці голос свого сина. Чоловік схвильовано повідомив, що у ДТП  збив людину і… зв’язок обірвався. За кілька хвилин їй зателефонували знову – цього разу з нею спілкувався вже начебто  співробітником поліції та повідомив, що її сину загрожує ув’язнення на чималий строк. І запропонував за вісім тисяч доларів США «вирішити питання» без доведення справи до суду.

Шахраї на Сумщині: компенсація за ліки пенсіонерам [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/shahrai-na-sumshhini-kompensacija-za-liki-pensioneram/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Жінка відповіла, що такої суми немає, всі заощадження родини складають лише кілька тисяч гривень, але вона спробує зібрати гроші по родичам. На що співрозмовник відповів: справа не терпить зволікання, тож до неї зараз підійде працівник поліції, і вона має віддати йому ту суму, що є вдома.

Розмову жінки почув її чоловік. Він швидко зорієнтувався у ситуації. Пішов до сусідки і через неї сповістив дільничного. А коли повернувся додому – застав на порозі незнайомця,  що має забрати гроші.  Не вагаючись, літній чоловік випхав «візитера» за поріг, а коли прибули справжні поліцейські, детально описав зовнішність незнайомця та машину, на якій той приїздив.

Правоохоронці розіслали орієнтування по всім черговим нарядам, і схожу машину зупинили на в’їзді у райцентр. Це виявилось таксі. Окрім водія, у салоні знаходився і пасажир – раніше неодноразово судимий чоловік. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 КК України «Шахрайство»,  в рамках якого перевіряють чоловіка на причетність до скоєння на території області аналогічних злочинів.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *