Шахрайство на Сумщині “Зеленський проводить грошову реформу” (відео)

Розкажіть батькам, які живуть в селах, нехай вони передадуть сусідам, а ті своїм знайомим. Ніякої грошової реформи в Україні немає. У Сумській області активізувалися шахраї, які працюють за цією старою схемою, але починають словами “Зеленський проводить грошову реформу” і їм вірять (авт).

Зловмисниці винесли з хати старого чоловіка  близько сорока тисяч гривен – всі заощадження, збирані ним з пенсії протягом кількох років. Поліцейські розшукують крадійок і сподіваються на допомогу небайдужих громадян.

Сам обікрадений пенсіонер сповістив про злочин до поліції та розповів про всі обставини події. За його словами, він саме перебував у хаті, коли у двері хтось постукав. На порозі стояла молода жінка. Ще одна жінка стояла на вулиці біля хвіртки.  Як їм вдалося відкрили замкнену хвіртку, він так і не зрозумів.

Візитерки розповіли, що скоро мають міняти старі гроші на нові купюри. Для цього необхідно зараз переписати номери всіх купюр, що маються у хаті, і згодом їх без жодних проблем поміняють у банках. Жінка запевняла: якщо цього не зробити, то гроші обміняти буде неможливо. Вона з колегою  вже начебто побували у дочки пенсіонера, і переписали всі її заощадження. Повагавшись, дідусь таки виніс гроші, і гостя заходилась їх перелічувати і переписувати.

Грошова реформа від шахраїв: на Сумщині нові жертви розвода [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/blogi/groshova-reforma-vid-shahraiv-na-sumshhini-novi-zhertvi-rozvoda/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

А поки що попросила старого все-таки замкнути хвіртку. І не встиг господар дійти до воріт, як візитерка прошмигнула мимо нього у відкриті двері і разом з «колегою» побігла по вулиці геть. Зрозумівши, що його тільки-но обібрали, старий в міру своїх сил переслідував злодійок до зупинки. Однак на тих очікувала автівка, і щойно жінки сіли до салону, як легковик тут же зник за найближчим поворотом.

В поліції за фактом крадіжки грошей відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 КК України «Крадіжка», в рамках якого розшукують обох зловмисниць.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням: якщо вам відома будь-яка інформація, що допоможе слідству, або ви маєте відомості щодо осіб зловмисниць, повідомте про це за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 21, або за телефонами (0542) 66-72-04, 050-30-72-005, 050-40-73-102, 102.

І ще, область наповнена фальшивими купюрами по 200 і 500 гривень. Бережіть себе і свої гроші

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *