Взяв хабар, попався, сплатив штраф і вільний

Я все ніяк не можу зрозуміти, чому в країні стільки говорять про боротьбу з корупцією і водночас, чиновникам, що порушують закон, дають можливість на законних підставах вийти сухими з води?  Взяв хабар, попався, заплатив штраф і вільний.

Наш закон – найгуманніший закон у всьому світі. Ось черговий приклад.

Вироком Кролевецького районного суду Сумської області від затверджено угоду про визнання винуватості від 30.07.2019р., що укладена у кримінальному провадженні, між прокурором та обвинуваченим; громадянина К. визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди) і призначено за цим законом покарання у виді штрафу у розмірі 1000 (одна тисяча) неоподковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17000 (сімнадцять тисяч) грн.

Пошук прийнятих процесуальних рішень по справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень можливо здійснити за присвоєним  унікальним номером  № 579/1382/19.

ВАЖЛИВО! Поліція Сумщини розшукує безвісти зниклого Максима Толоку

Довідково: Громадянин К. обвинувачується в тому, що 15.05.2019р. отримав від громадянина О. грошові кошти в сумі 12000 грн. шляхом перерахування на банківську картку, та 03.07.2019р. – грошові кошти в сумі 2000 доларів США, як неправомірну вигоду для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Джерело прес-служба суду