29 листопада в Сумах відбувся концерт української групи «Бумбокс» (відео)

29 листопада в Сумах відбувся концерт української групи «Бумбокс»

Для обласного центру це справжня подія. Створена в 2004 році Андрієм Хливнюком та Андрієм Самойло (гітарист групи «Тартак») група швидко завоювала аудиторію, міксуючи різні стилі (фанк, хіп-хоп, рок, реп-рок, альтернативний рок) і можна сказати, що зараз у них свій неповторний стиль, за яким «Бумбокс» легко впізнати, навіть, якщо раніше ніколи не чув пісню, яка звучить по радіо.

Навіть, якщо хтось нічого не знає про цю групу, і її назва викликає лише здивований погляд і потиск плечима, то слова:

Я помню белые обои, чёрная посуда
Нас в хрущёвке двое, кто мы и откуда?
Задвигаем шторы, кофеёк, плюшки стынут
Объясните теперь нам, вахтёры…

відразу пробуджують в пам’яті пісню, яка свого часу лунала на кожному кроці і у відповідь на «Ну так що, впізнав групу?» отримуєш «Так-так, прикольна пісня, а що у них ще є крім цієї пісні?». Це звичайно жарт, так як у групи насправді багато хітів.

Родині з Глухівського району, яка залишилася без даху над головою, потрібна допомога

І ось «Бумбокс» вже втретє приїхав до Сум. Коли мені подзвонили і повідомили, що «Ти йдеш на прес-конференцію з Хливнюком» я дуже зрадів. Свого часу, знову таки пісня «Вахтёрам», підштовхнула на розмову з дружиною про те, а може пора б уже, щоб нас було «в хрущовці троє?» … Приблизно так воно і було.

І спілкуючись з різними музикантами, групами, в тому числі і досить відомими, але ніколи до цього особисто не зустрічаючись з Хливнюком, я уявляв його собі таким, до якого можна підійти і сказати: «Хай, бро, як життя?». Але чи то втома від туру (Суми були останніми в списку міст), чи він такий і є, але я побачив дуже спокійну, спілкується мало не в ритмі медитації, людину, яка фанатично ставиться до того, чим він займається. За його словами, не має значення скільки людей прийшло на концерт і як приймають, він вийде на сцену та буде грати, тому, що перш за все, саме йому це подобається.

Він щирий українець, ще не «зазіркований» і чудово розуміє, що прийде час і слава згасне.

Ви можете подивитися прес-коференцію. Спеціально для фанатів групи зняв.

Я багато разів казав, кажу і буду казати про те, що в Сумах немає місця для проведення концертів такого масштабу. Стадіон і атлетичний манеж – це знущання, оскільки там немає якісного звуку і неможливо в повній мірі отримати кайф від концерту.

Театр ім.Щепкіна, де проходив концерт «Бумбокс», мабуть кращий варіант, але явно не для виступу рок-групи. Бо треба сидіти, коли хочеться потанцювати, щоб з тебе вирвався фонтан емоційної енергії. А твоя дупа в кріслі  і це просто якась жесть. Це даремне витрачання грошів за квіток!  І я все чекаю, коли одного разу продюсери та музиканти скажуть: «Так, все, ми в Суми не поїдемо». Може тоді у нас хтось замисліться і згадає про те, що ми місто обласного значення і що це ганьба не мати нормального майданчика для концертів.

Можливо, саме тому третя частина місць в залі була порожньою. Хоча, якщо чесно, я був здивований цьому. Я був впевнений, що буде аншлаг. Але «Бумокс» все рівно не підкачав. На сцені був справжній драйв. У залі були люди різних поколінь. Більшість до 25 років, але були пари і явно 60+ Ті, хто стежить за творчістю «Бумбокс» і не прийшов на концерт, будете шкодувати про це. Щоб відчути настрій на сцені і в залі під час концерту, ви можете переглянути наступне відео.

https://youtu.be/v1QCsNpBcmA

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *