У вашому будинку зникли таргани? Не хвилюйтесь, вони всі в ЕКО (відео)

Ситуація з наявністю тарганів в одному з магазинів мережі ЕКОмаркет м.Суми (вул.Г.Крут), вже просто критична. Вони всюди: в вагах, в стрічці на касі, на прилавках …

Нещодавно заходжу в хлібний відділ з фірмовою випічкою. На прилавку лежить ще теплий хліб. Чоловік піднімає буханку, а під нею жирненький такий вусань. Сумчанин трохи хліб не впустив з рук… Потім покупець так смачно вилаявся матом, після чого розвернувся та пішов геть.

Неодноразово робив зауваження працівникам магазину, а у відповідь «Ну да, це ж таргани, вони всюди». Так я розумію, що вони всюди, але у вас магазин, де продають продукти, або може інсектарій? Так змініть вивіску!

Там же не тільки хліб, там кондитерка відкрита і багато інших продуктів, які не будуть піддаватися тепловій обробці. Ці продукти діти їдять. Я тепер розумію, чому вони названі ЕКО. Тому, що таргани не живуть в несприятливих екологічних умовах. Такий собі ЕКОрай для тарганів у Сумах. Звичайно, вони з усього міста туди прагнуть потрапити.

ВАЖЛИВО! МАТИ ПРОСИТЬ ДОПОМОГТИ ЇЇ ДИТИНІ

Найгірше те, що сумчани багато разів писали, показували і в самому ЕКО нічого не роблять, їм просто пофіг, ну і відповідні служби не чухаються. Не дуть туди з перевіркою, знаючи про численні сигнали сумчан в соцмережах. І їх я, ці служби, можу зрозуміти. Солдат спить, служба йде, зарплата за штатним розкладом і завжди вчасно. Теж собі такий рай на землі.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/447000486020879/