У Сумах можна безкоштовно отримати паліативну допомогу для тяжко хворих людей

У Медичному клінічному центрі інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького можна отримати паліативну допомогу — це медична допомога для людей з тяжкими, хронічними хворобами.

Пацієнтами паліативного відділення можуть бути люди з різними захворюваннями, такими як цироз печiнки, цукровий діабет, онкологічні та серцево-судинні захворювання, після перенесених інсульту та інфаркту, у тому числі й лежачі хворі. Також приділяється увага літнім та самотнім людям, які потребують сторонньої допомоги.

Усі послуги, що надаються у паліативному відділенні, безкоштовнi. В умовах відділення здійснюються:
▫️цілодобовий нагляд;
▫️харчування;
▫️огляд і консультації профільних лікарів;
▫️лабораторні та iнструментальні ▫️дослідження;
▫️знеболення;
▫️киснева терапія;
▫️забезпечення лікарськими засобами, що входять до переліку безкоштовних;
▫️психологічна адаптація.

При перебуванні хворого вдома надається мобільна паліативна допомога шляхом відвідування пацієнта в домашніх умовах та дистанційного спілкування не менш ніж раз на тиждень.
Для надання палiативної допомоги iснує медична команда з квалiфiкованих, вiдповiдальних i доброзичливих лікарів та медичних сестер. До її складу входять: невропатолог, кардiолог, гастроентеролог, ендокринолог, iнфекцiонiст, дерматолог, анестезіолог та інші. Вони надають медичну допомогу пацієнту, а також здійснюють навчання родичів по догляду за хворими.

Щоб потрапити на лікування до паліативного відділення, необхідно отримати електронне направлення від сімейного лiкаря або від будь-якого іншого профільного спецiалiста.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *