Драма та комедія 2020: мер міста Суми збирається звітувати перед громадою

Мер міста Суми збирається звітувати перед громадою. Захід відбудеться 11 квітня о 10.00 в театрі драми і музичної комедії ім. Щепкіна.

Сподіваємося, що цього разу таки обійдеться без примусу працівників бюджетної сфери, щоб інші, хто прийде туди з доброї волі могли спокійно і з комфортом вислухати міського голову.

Але мене обурило те, що звітувати будуть і інші представники команди мера. При цьому, згідно з розпорядженням мера, це потрібно буде зробити по телебаченню.

Ви уявляєте скільки коштує ефір на ТВ каналах міста Суми? А розраховуватися за піар у рік виборів будуть з бюджету ЗА НАШ З ВАМИ РАХУНОК.

Ролики в ютубі обійшлися б місту, у якого ніколи «НЕМАЄ ГРОШЕЙ» практично безкоштовно і хто захотів би, то йі подивився. Імовірність того, що звіти по ТВ подивляться тисячі людей, судячи з кількості переглядів сумських каналів в соцмережах — мінімальна.

А це означає, що гроші ще й підуть на вітер!!!!!!

ВРП відсторонила сумського суддю Миколу Шершака до оголошення вироку [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/news/vrp-vidstoronila-sumskogo-suddju-mikolu-shershaka-do-ogoloshennja-viroku/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Але партія сказала «ТРЕБА» … Список тих, хто і коли буде звітувати додається.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *