Увага! Посадка в комунальний транспорт міста Суми тільки через перші двері

УВАГА!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 “Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19” з 12 год. 00 хв. 18.03.2020 до 03.04.2020 КП СМР «Електроавтотранс» під час здійснення перевезень ОБМЕЖУЄ кількість пасажирів у рухомому складі – одночасно у салоні можуть перебувати НЕ БІЛЬШЕ 10 ОСІБ.

У зв’язку з цим на період карантину ПОСАДКА здійснюватиметься ТІЛЬКИ Ч/З ПЕРШІ ДВЕРІ транспортного засобу. У разі невиконання вимог, що передбачені Постановою, водій МАЄ ПРАВО зупинити рух та викликати поліцію. При цьому звертаємо увагу пасажирів на те, що адміністрація разом з міською владою м.Суми робить усе можливе, аби кількість комунального транспорту У ПІКОВІ ГОДИНИ НЕ ЗМЕНШУВАЛАСЯ, однак не виключаємо вірогідність ВІДХИЛЕННЯ ВІД ГРАФІКІВ.

Поради сумчанам: що робити, якщо ви запідозрили у себе коронавірус? (відео)[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/poradi-sumchanam-shho-robiti-jakshho-vi-zapidozrili-u-sebe-koronavirus-video/”]ЧИТАТИ[/su_button]
Ми закликаємо кожного пасажира до самосвідомості. В першу чергу, намагайтесь не пересуватися містом без нагальної потреби, це саме стосується і користування комунальним транспортом. Будьте відповідальними, проявляйте повагу до оточуючих, допомагайте тим, кому це потрібно. Відповідальність за дотримання правил лежить на кожному з нас.
Директор КП СМР «Електроавтотранс» Віталій ОДНОРОГ

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *