Суми – гарне місто, тільки засране (фото)

Суми – гарне місто, зелене, з річками та озерами, величезними парками, супермаркетами, стадіоном … та ось тільки … .засране, занедбане. І не тільки тому, що в Сумах серед нормальних людей бидлота живе, а й тому, що мабуть немає в Сумах при владі людини, партій, депутатів, правоохоронців або чиновників здатних навести порядок.

Зима – це, мабуть, єдиний час року, коли сміття не видно, але в цьому році відсутність снігу показало все те сумське лай…сміття, яке не прибирається роками і де звалища тільки розростаються.

Сьогодні йшов на вул.1-я Замостянська з боку СКД. Це просто жах. Перекрита частина підземки на зупинці перетворилася на сміттєзвалище.

Це так повинно бути? Там немає нікого, хто б стежив за порядком? А куди тоді дивляться в інспекції та департаменті інфраструктури? Якщо не справляєтеся з роботою, звільніть місце для того, хто зможе зробити краще.

У лісі біля Псла та Блакитних озер сміття стає все більше і більше (відео) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/u-lisi-bilja-psla-ta-blakitnih-ozer-smittja-staie-vse-bilshe-i-bilshe-video/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Дорога до гуртожитків СумДУ. Це взагалі окрема тема. Незрозуміле складування будівельних відходів, шматків асфальту тощо. З якою метою? Хто?

По всій протяжності доріжки, по обидва боки, сміття, багато … ДУЖЕ … Пляшки, порожні пачки, упаковка … Явно робота студентів. Як же так? Ви ж кожен день ходите тут..

Подобається в смітті жити? В даному випадку камінь в город не тільки департаменту,  а й керівництва СумДУ. Не можете вплинути, навчити студентів не смітити, прибирайте за ними самі.

У мене прохання. Зробіть репост. Покажіть ці фото всім. І через два тижні перевіримо чи почула нас влада та дізнаємося чи є результат.

Надсилайте свої фото зі звалищами в місті Суми на сторінку Один дома Суми в фейсбук або на електронну пошту sumy.press@ukr.net Тому що, якщо нічого не зробити, то сміття вб’є нас швидше, ніж вірус з Китаю.

Дякую…

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *