Сумщина проти наркотиків: користуйся чат-ботом сам і розкажи про нього друзям (відео)

Торгівля наркотиками через інтернет, це просто подарунок для дилерів, яких тепер вкрай складно відстежити. Біда в тому, що сьогодні дуже багато молоді, а також людей середнього віку, вживає наркотики.

І не бачу я ніяких програм по роботі з молоддю в обласному центрі та Сумській області, щоб попередити, пояснити, наочно показати наслідки вживання наркотиків тим, хто вперше спробує його вже сьогодні.

Але кожен з нас може зробити добру справу, щоб якомога менше наркотиків йшло на вулиці. Це не тільки зафарбовувати адреси  (реклама магазинів наркотиків, яка регулярно з’являється на стінах  будинків), сьогодні можна припинити роботу самого магазину. І зробити це просто!!!

“Понад 300 електронних адрес наркомагазинів заблоковано поліцією за допомогою чат-боту “Стоп наркотик”, – про це повідомили в МВС під час презентації роботи цього додатку. Його розробили в харківському університеті внутрішніх справ.

У райцентрі на Сумщині затримали двох наркодилерів [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/u-rajcentri-na-sumshhini-zatrimali-dvoh-narkodileriv/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Чат-бот – це програма, яка дозволяє правоохоронцям систематизовувати наркоадреси і блокувати їх. Діє чат-бот “СтопНаркотик” через месенджер Telegram.

Допомогти поліції блокувати нарко-адреси можуть усі бажаючі користувачі. Для цього потрібно завантажити додаток на свій смартфон.

“Зараз, коли у нас уже 18,5 тисяч користувачів, які щоденно допомагають блокувати набагато більше, то на блокування однієї адреси уходить година-три години. І з такою швидкістю ми дуже швидко будемо блокувати наркоадреси”, – зазначив Денис Дацюк, курсант Харківського національного університету внутрішніх справ -пише podrobnosti.ua

Коли ця новина вийшла в інтернеті я почав шукати цей чат-бот і на жаль, не знайшов.  Для МВС, яке так широко анонсувало програму, не пояснивши конкретно, де знайти і як нею користуватися, це великий мінус.

На щастя, в ГУНП в Сумській області є прес-служба, яку завжди можна нагрузити нелегким питанням.
Вони не зізналися, але я точно знаю, що для них знайти цей чат бот також було нелегким завданням, але в ГУНП з нею впоралися. Дякую!

ось він – https://t.me/stopdrugsbot

@stopdrugsbot

Користуватися ним досить просто. Потрібно вибрати необхідний розділ і відправити фото зі стіни будинку з написом або саму адресу магазина з телеграм. Там є інструкція, де описано, як користуватися цим ботом.

Так що, побачивши на стіні адресу чергового магазину, де продають наркотики, не полінуйтеся приділити пару хвилин і повідомити про це. Цим ви врятуєте чиєсь життя. І може це буде життя навіть близької вам людини.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *