У Сумах з’явиться новий тролейбусний маршрут

З ініціативою з’єднати проспект Шевченка з центром тролейбусним маршрутом виступив мер Сум Олександр Лисенко. Він підняв це питання сьогодні, 17 лютого, на апаратній нараді в мерії.

– Що стосується транспортного сполучення Центрального ринку з проспектом Шевченка, даю вам доручення опрацювати це питання, – підняв мер начальника транспортного відділу Сергія Яковенка. – Ми з вами зробили нову лінію, нову тролею по Набережній р. Сумка. Тепер є такі технічні можливості. Єдине, я розумію, що там є проблема повороту з Набережної р. Стрілка на Іллінську. Опрацюйте це питання разом з патрульною поліцією та «Шляхрембудом», які потрібно знаки, як там потрібно рухатися тощо. Через два тижні доповісти. Думаю, по рухомому складу ви можливості знайдете, тим більше, що у нас вже скоро тендер. Коли, до речі?

Мер Сум пообіцяв: у лютому виділять кошти на ремонт даху в школі №21 [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/mer-sum-poobicjav-u-ljutomu-vidiljat-koshti-na-remont-dahu-v-shkoli-21/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

– Зараз ми розкрили пропозиції, – піднявся директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог. – Якщо все по документам буде нормально, то на укладення договору ми вийдемо на травень місяць.

– Добре, значить, через три місяці будемо мати нові тролейбуси. Але я думаю, потрібно раніше запустити цей маршрут вашими можливостями. Тому що весь комунальний транспорт йде через Горького, потрібно і Шевченко з’єднати з центром.

Дуже правильна ініціатива від мера міста Суми. Але судячи з петицій сумчан до міської влади, у мешканців міста своя думку. Вони просять з’єднати Героїв Крут з Аеропортом тощо. Але, поки що, підтримки від міської влади ці звернення не отримали.

Також не зайвим буде нагадати, що один з найприбутковіших маршрутів КП “Електроавтотранс” і сьогодні не задіяний. Йдеться про автобус №65. Маршрут №65 у Сумах: так прибутковий він був чи ні?[su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/marshrut-65-u-sumah-tak-pributkovij-vin-buv-chi-ni/” target=”blank” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *