Адміністративний суд прийняв рішення закрити школу №3 в Сумах

Вердикт оголосили вранці 28 грудня. За ним школу №3 мають закрити через виявлені порушення пожежної безпеки. Рішення Сумського окружного адміністративного суду набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Її школа може подати впродовж 30 днів.

“Застосувати захід реагування до комунальної установи Сумська спеціалізована школа І – ІІІ ступеню №3 імені генерал-лейтенанта Морозова у вигляді повного зупинення роботи установи до повного усунення порушень вимог законодавства з питань пожежної безпеки, виявлених під час перевірки, шляхом опечатування, опломбування, знеструмлення”, – сказано у рішенні суду.

Позов подало управління ДСНС України у Сумській області після перевірки закладу на дотримання правил пожежної безпеки наприкінці жовтня.

Окрім школи №3 зараз вирішують питання про подальшу роботу школи №15 – через такі самі порушення. Суд відбудеться 14 січня 2020 року о 15-00. Пише сайт suspilne.media

Сумські депутати вирішили загальмувати будівництво садочка на Еспланаді [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/misto/sumski-deputati-virishili-zagalmuvati-budivnictvo-sadochka-na-esplanadi/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

У Сумській міськраді прокоментували ситуацію так. Вони ще не бачили рішення суду і не чули про нього, але в будь-якому випадку будуть подавати апеляцію.
Ми також поцікавилися про те, а чи забезпечена будівля, в якому на сьогоднішній день розміщена Сумська міськрада, протипожежною сигналізацією? Адже безпека керівництва міста – це також важливо. Якщо немає, то було б логічно, що і «Криву хату» ДСНС повинна закрити до усунення порушень!!! В СМР нам відповіли, що в будівлі є кнопки пожежної сигналізації, а сама будівля М.Незалежносты, 2 в Сумах знаходиться у власності Облради. Таким чином від конкретної відповіді в міськраді ухилилися.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *