Парадокс: на Сумщині ліквідували найкраще в Україні дорожнє підприємство

загрузка...

На своїй сторінці в «Фейсбуці» прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав про те, що 1 березня стартує масштабний національний проект «Велике будівництво».

Сумщина згадується в цьому повідомленні як реіон який відстає:

5 місяців разом з командами в областях ми проводили великий аудит того, що у нас вже є на місцях. За результатами інвентаризації ми зробили генеральний план реконструкції і будівництва доріг. Створили єдину інфраструктурну карту країни, на яку нанесли понад 111 тис. Соціально важливих об’єктів. Зараз кожна область повинна узгодити з «Укравтодором» перелік доріг, які планують побудувати за рахунок субвенції. У пріоритеті — дороги до опорних шкіл і лікарень. Всі необхідні механізми урядом створені. Відповідальність за своєчасний старт проекту — на главах ОДА. Закарпатська, Львівська, Сумська області ще не подали і не погодили з «Укравтодором» свої плани. Березень розпочинається через 19 днів. Часу на розкачку немає! Ми повинні працювати швидко, якісно і скоординовано
— пише Гончарук.

Нагадаємо, що в 2019 році підготовкою до будівельного сезону і організацією ремонтів займалося ДП «Дороги Сумщини», яке за результатами 2019 р змогло провести ремонти на всіх запланованих дорогах, що підлягають ремонтам.

Завдяки чому Сумська область зайняла 1 місце в країні. (Використана сума в 568, 589 млн.)

Але в кінці 2019-го керівництво області прийняло рішення про ліквідацію підприємства і передачі функцій замовника управлінню інфраструктури Сумської ОДА. Згідно з даними, які оприлюднив на офіційній сторінці в Facebook Юрій Голік (радник прем’єр-міністра України), Сумська область знаходиться на першому місці по освоєнню коштів Дорожнього фонду.

Сумська ОДА нарешті отримає голову? ЧИТАТИ

«… На території Сумської області вже виконано поточний середній ремонт на 39 об’єктах, що становить 100% від загальної кількості об’єктів. Всього виконано робіт з поточного середнього ремонту — 30,33 км. Для вибору підрядника, який надавав послуги, були проведені відкриті торги на веб-порталі уповноваженого органу з питань закупівель «ПроЗорро».

Згідно з даними Кабміну, в 2019 році було відновлено покриття на 39 автодорогах загального користування місцевого значення, використано 99,16% від суми державної субвенції в 573 млн.

shans.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *