Послаблення: у Сумах згортатимуть карантинні блокпости

загрузка...

З 11 травня в Сумах згортатимуть усі контрольно-пропускні пункти. Таке рішення прийняли сьогодні  під час засідання виконкому Сумської міськради.

Виконком привів своє попереднє рішення про умови карантину у відповідність із постановою Кабінету міністрів України №343 від 4 травня.

Відтепер сумчанам дозволяється перебувати у парках та скверах, дитячих та спортивних майданчиках, ввели низку послаблень для закладів торгівлі та громадського харчування (зокрема дозволили торгівлю в магазинах непродовольчих товарів, роботу літніх майданчиків кафе, салонів та перукарень тощо), проте вимоги щодо застосування масок та дезінфікуючих засобів для рук залишилися, як і обмеження щодо скупчення людей.

СБУ підозрює чиновників Сумської облради у розтраті понад 1,5 грн

Нагадаємо, контрольно-пропускні пункти наразі облаштовано на вул. Роменська (біля розворотного кільця громадського транспорту в районі будинку № 93), вул. Білопільський шлях (в районі будинку № 38), вул. Баранівська (на кінцевій зупинці громадського транспорту), вул. Харківська (в районі розворотного кільця громадського транспорту), вул. Г. Кондратьєва (біля будинку № 189) та пр-ті Курський (біля перехрестя «пр-т. Курський – вул. Брянська»).

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *