Таємниця розкрита: чому в Сумах більше немає автобусів з №65?

Від сьогодні, 20 лютого, КП СМР «Електроавтотранс» припинило перевезення за автобусним маршрутом №65 «Героїв Крут — Автовокзал». Таке рішення прийняли через недостатність автобусів на інших маршрутах міста.

Маршрут №65 у Сумах: так прибутковий він був чи ні? [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/marshrut-65-u-sumah-tak-pributkovij-vin-buv-chi-ni/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

«У 2018 та на початку 2019 року, поки там працювало 4 транспортних засоби, 65 маршрут був одним із найкращих. Але, у зв’язку з нехваткою автобусів  та потребами містян на більш віддалені місця, було прийнято рішення щодо забезпечення більш важливих маршрутів, де немає комунального транспорту соціального перевізника,  цими автобусами. Один-два автобуси по 65-ому маршруту уже себе не виправдовували. Там достатня кількість транспорту, щоб задовольнити потреби сумчан. Крім цього, жодної скарги від мешканців по цьому маршруті не було», — пояснив директор КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог.

За його словами, тепер автобуси з цього маршруту працюють на інших напрямках: на Добровільній, де приватний перевізник припинив дію своїх договорів, на Косівщині та по всьому місту.

sumy.today

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *