Дитячий будинок сімейного типу отримає новий дім замість аварійного

Ця публікація є продовженням опублікованого у неділю матеріалу. Посилання на нього:

https://www.odindoma.sumy.ua/publikacii/ditjachij-budinok-simejnogo-tipu-opinitsja-na-vulici/

Чим же завершиться історія з дитячим будинком сімейного типу, мешканці якого фактично залишилися без даху над головою?

Поспішаємо заспокоїти, сім’ю не залишать один на один з проблемою. Про це повідомив зам.глави Сумської ОДА Іван Боршош, до якого ми звернулися навіть не за коментарем, а з проханням допомогти родині.

-Ситуацію знаємо і тримаємо на контролі, – пояснює Іван Семенович. -З будинком вийшов форс-мажор. Підземні води підмили фундамент і в результаті він дійсно потребує капремонту. Гроші (субвенція) в сумі 22 мільйони гривень на подібні потреби в нас є. Але проблема в іншому. Потрібно знайти будинок, який би підходив за всіма нормами для цієї сім’ї. А це 262 квадратних метри. Потім потрібно, щоб депутати на сесії проголосували і ще час на оформлення документів. Я не впевнений, що ми встигаємо у цьому році, тут шанс 50 на 50. Але початок наступного року це 100%. Наскільки я знаю, чоловік Ольги шукає будинок і вже знайшли потрібний біля Сум в с.Сад. Так само є будинки і в Косівщині, але я зараз не готовий відповісти, чи підходять вони по нормам. У будь-якому випадку ця сім’я, яка усиновила дітей, без підтримки не залишиться. Нехай приходять у будь-який момент, зробимо все від себе можливе.

Так що сім’я буде з новим будинком, а аварійний будуть ремонтувати. Ну а до того часу, коли родина отримає нове житло, їм таки доведеться зняти тимчасове помешкання.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *