Шоу Холостяк 10: серед учасниць мешканка Сумської області — Настя м.Буринь

Як відомо, в Україні стартував 10 сезон  шоу «Холостяк», головним героєм якого став 34-річний пілот і власник льотної школи в США – Макс Михайлюк. Чоловік познайомився з 25-учасницями, які претендують на місце в його серці- повідомляє пресслужба СТБ.

Озеро Чеха в Сумах: немає урн, повно сміття ще й будівельне звалище (фото)

[su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/misto/ozero-cheha-nemaie-urn-povno-smittja-i-zvalishhe-budivelnogo-smittja-foto/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Серед учасниць і уродженка Сумської області 21-річна танцівниця Настя з Бурині.

Анастасії пощастило народитися в люблячій сім’ї, де завжди панували теплі відносини. Найдорожча людина для Насті — її брат Кирило. З ним вона може поділитися найпотаємнішим і почути слова підтримки. На вибір життєвого шляху дівчини більше всіх вплинула її мама Оксана. Вона — успішний хореограф, тому з раннього дитинства танці стали невід’ємною частиною життя Насті. Після школи красуня надійшла в Сумське вище училище мистецтва і культури імені Дмитра Бортнянського на «Хореографію».

Танці і подорожі — улюблені заняття Насті

Хореографія — професія і хобі Анастасії. Вона може впродовж дня проводити в студії і відточувати майстерність рухів. У вільний від роботи час учасниця Холостяк 10 Настя любить подорожувати і відвідувати цікаві місця. Подорожі дають їй можливість набратися сил і натхнення для підкорення нових творчих вершин. При щільному графіку і шаленому життєвому ритмі дівчина не забуває про найважливіше — справжнього кохання. Вона мріє створити міцну сім’ю, в якій пануватимуть мир, злагода і взаєморозуміння. Чи поділяє Макс Михайлюк її цінності і мрії? Дізнайтеся зовсім скоро!

Ідеальний чоловік для Насті — Холостяк 10

Дівчина шукає щирого, доброго і щедрого чоловіка, який буде надійною підтримкою і опорою для неї. У майбутнього обранця має бути відмінне почуття гумору і сильна харизма. Ще для Насті важливо, щоб улюблений поважав її і вмів постояти за свою жінку. Чи відповідає холостяк Макс Михайлюк цим критеріям? Чи вдасться неземному красунчику полонити серце симпатичної блондинки?

Так що, ті, хто є фанатом цього шоу, вболівайте за наших …

 

джерело znaj.ua teleportal

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *