Об’єднання громад на Сумщині: чому не враховують думку жителів районів? (відео)

Об’єднання громад в Сумській області на сьогоднішній день, напевно, найбільш актуальна тема.

Щодня читаю новини в соцмережі про те, як наші керівники хваляться плідною роботою про те, як вдало і правильно, на їхню думку, вони об’єднують населені пункти і як щасливо незабаром там заживуть люди.

А ви у людей запитали, панове керівники? Їм там жити, а не вам …

Ну і врешті, 23 січня, о 8:00, під вікнами будівлі Сумської облдержадміністрації зібралося близько 70 осіб, які представляють населені пункти Сміле та Дубов’язівка ​​Роменського району. Люди не згодні з тим рішенням, яке прийняли, не питаючи у них.

Обережно! Жителів Сумщини дурять: чудодійні окуляри від катаракти [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/oberezhno-zhiteliv-sumshhni-durjat-chudodijni-okuljari-vid-katarakti/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

-Коли постало питання об’єднання громад, у нас були збори, ми пропонували своє рішення і нам обіцяли, що наша думка буде врахована – розповідає житель с.Смеле Микола. -Але ось тепер нас об’єднують з селом, де менше людей, ніж у нас, де менше дохід і центр буде чомусь  там. Виходить, що ми не виграємо, а втрачаємо від такого рішення про об’єднання. Тому зібравшись в черговий раз, ми одноголосно вирішили виступити проти такого рішення, яке нам нав’язують та яке лобіюється адміністрацією Роменського району. Ми вирішили об’єднатися з селом Дубов’язівка ​​і вони згодні на це також. Так що, сьогодн,і на 12:15 у нас зустріч з керівництвом області, під час якої свої вимоги ми і озвучимо.

https://www.facebook.com/OdinDoma.ua/videos/497806910940236/

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *