Замерз на смерть: у Глухові виявили тіло молодого чоловіка

У Глухові було виявлено тіло чоловіка 1987 року народження — жителя с.Сосновка, який помер від переохолодження.

Цю інформацію журналістам  підтвердив в.о. Глухівського відділу поліції Сергій Буханістий.
За словами односельців, доля не балувала жителя с. Соснівка з дитинства: хлопчик ріс практично без батьківської уваги, голодував і перебивався за рахунок небайдужих земляків. А коли підріс, став заробляти собі на прожиток, наймаючись по людях. Плату за свій нелегкий сільськогосподарська праця брав їжею.

MILOAN [CPL, API] UAТак, «за поїсти», сосновчани запрошували до собе молоду людину для виконання певного обсягу робіт. Тим самим не даючи йому померти з голоду. Однак, коли з харчуванням проблема була хоч як — то вирішена, то з житлом — ні.

Хлопець буквально бомжував, намагаючись знайти собі притулок. Спав, де доведеться. Перекантуватися вдалося до середини зими, тобто до перших морозів.

А в минулий четвер замерзлу на смерть  молоду людину випадково виявили в Глухові на території колишнього заводу СВТ. За словами правоохоронців на тілі покійного слідів насильницької смерті виявлено не було. Також відомо, що за життя чоловік зловживав спиртним.

Вакансія в Сумах: хочеш стати директором школи? [su_button url=»http://www.odindoma.sumy.ua/misto/vakansija-v-sumah-hochesh-stati-direktorom-shkoli/» target=»blank» size=»4″]ЧИТАТИ[/su_button]

hlukhiv.info

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *