Чи потрібно Сумам СВЯТО КРИЖАНИХ СКУЛЬПТУР?

На сайті електронних петицій з’явилось ЗВЕРНЕННЯ сумчанина Вадима Дубодєлова, який пропонує провести в Сумах міжнародний фестиваль крижаної скульптури «IceSumy 2020».

Ідея цікава, але чи потрібні Сумам крижані скульптури за 200к-500к бюджетних коштів? Сумчани, які обговорюють цю петицію в соцмережах, в своїй думці розділилися. Але все ж переважна більшість єдина в тому, що фестиваль це добре, але не своєчасно.

Тому що потрібні Сумам і нові ліфти, дороги, освітлення на вулицях, пандуси, закупівля медпрепаратів, комунальних автобусів ТОЩО. У світлі недавніх подій, коли бюджет Сум вже втратив більше 70 мільйонів  на рік, на цей список вже недостатньо коштів.

На Сумщині визнано неосудним вбивцю, який спалив тіла своїх жертв [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-viznano-neosudnim-vbivcju-jakij-spaliv-tila-svoih-zhertv/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Проведення фестивалю це безсумнівно імідж для міста, його керівництва та організаторів. Але чому за бюджетні гроші? Якщо цей захід буде дійсно цікавим, чому б не задіяти спонсорів? Ну а якщо спонсори не погоджуються, бо їм це не цікаво, чому має бути цікаво місту, в бюджеті якого величезна діра?

Чи потрібно Сумам СВЯТО КРИЖАНИХ СКУЛЬПТУР?
Пропонуємо проведення міжнародного фестивалю крижаної скульптури «iceSumy 2020».
Місто проведення – Театральна площа.
Час проведення – січень-лютий 2020 р.
На теріторії, що огороджена існуючим парканом, має бути розміщено:
– Три вхідні крижані брами
– Крижана башта з помешканням Св. Миколая
– Крижана горка та крижані тарілки-ковзанки
– Велика ковзанка з каруселлю
– Лабіринт з крижаними стінами
– Зона конкурсних крижаних скульптур
– Фотозони з крижаними визуринкованими стінами
Увесь простір буде оснащений сходами та бар’єрами для безпеки відвідувачив. У темний час буде використане освітлення та ілюмінація.
Для облаштування зони фестивалю і виготовленню конструкцій планується залучити відомих фахівців-скульпторів з Києва, Харкова, Польщі, Нимеччини та Фінляндії.
У рамках фестивалю буде можливість, всім хто проявить зацікавленість, спробувати створити з криги щось особисте.
Для цілей проекту планується використати 60 куб.м. криги.
Для того, щоб зробити зимове дозвілля містян та гостей Сум більш різноманітним, змістовним та веселим буде залучено аніматорів та модераторів (казкові персонажі, Св.Миколай, герої мультфільмів).
Всі заходи і відвідування свята – безкоштовні, тому планується залучити кошти місцевого бюджету у сумі 200 – 495 тис.грн. в залежності від масштабу фестивалю” – написав автор петиції.

Станом на 12.12.2019 року петицію підписали 38 осіб з 250 необхідних.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *