Отруєння дітей в ОЛІСП «Барса»: 75 відсотків зразків страв виявилися небезпечними (відео)

20 січня на сайті була розміщена публікація Отруєння дітей в ОЛІСП «Барса» в Сумах: правда чи чутки? . І ось уже відомі попередні результати. 75 відсотків відібраних зразків страв небезпечні в мікробіологічному плані.

  Такі попередні висновки дослідження повідомили у Держпродспоживслужбі області про обласний ліцей-інтернат спортивного профілю “Барса”.

З перевіркою до закладу вийшли минулого тижня. Причиною перевірки стала інформація про випадок гострої кишкової інфекції в ліцеї, каже начальниця відділу Держпродспоживслужби в Сумській області Валентина Тищенко.

“Було проведено санепідеміологічне розслідування. Остаточні результати будуть завтра. За попередніми даними до 75% відібраних зразків страв небезпечні в мікробіологічному плані. Вони містять збудники інфекційних хвороб. Це рідко зустрічається. Буде наданий припис, будуть вжиті заходи адмін. впливу», – говорить Валентина Тищенко.

На Сумщині судитимуть поліцейського, який зшив «липову» справу і вимагав хабар [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/news/na-sumshhini-suditimut-policejskogo-jakij-zshiv-lipovu-spravu-i-vimagav-habar/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Директор ліцею Володимир Овчаренко каже, від Держпродспоживслужби отримав припис, про 75% небезпечних страв чоловіка там не повідомляли.

Як це 75% небезпечних страв? У нас не виявлено жодного працівника у якого немає або відтермінований термін проходження медогляду. У нас все пройдено, все вивчено, з цього боку нічого не може бути. Будемо навчати співробітників ще раз. Припис будемо виконувати обов’язково”, – сказав директор ліцею-інтернату спортивного профілю “Барса” Володимир Овчаренко.

Остаточні результати досліджень, за словами Валентини Тищенко будуть відомі сьогодні 22 січня.

suspilne.media

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *