Стоянка на Набережній річки Стрілки в Сумах: виконком знову обіцяє

Сьогодні виконком розглянув петицію сумчанина щодо перенесення місця стоянки міжміських маршруток з вул. Набережна р. Стрілки. Перенесення місця стоянки міжміських маршруток з вул. Набережна р. Стрілка

Пропозицію Олександра Бондаренка, автора петиції, підтримали. У рішені виконкому – доручення Департаменту інфраструкури міста Сумської міської ради здійснити заходи щодо обмеження можливих зупинок та стоянок транспортних засобів по вул. Набержна р. Стрілки. Також контролювати виконання петиції буде управління поліції.

На Сумщині невідомі грабують пенсіонерів, які проживають в селах (фоторобот) [su_button url=”https://www.odindoma.sumy.ua/region/na-sumshhini-nevidomi-grabujut-pensioneriv-jaki-prozhivajut-v-selah-fotorobot/” size=”4″]ЧИТАТИ[/su_button]

Примітно, що подібна петиція була ще в минулому році, автор Андрій Алексенко. Запрет на массовую парковку междугородних автобусов Після того, як вона набрала необхідну кількість підписів, 22 серпня на петицію була дана відповідь:

“За результатами розгляду електронної петиції «Запрет на массовую парковку междугородных автобусов» інформуємо про наступне….
…Для вирішення питання впорядкування місць відправлення автобусів, що здійснюють нерегулярні міжміські перевезення, розглядається можливість встановлення вздовж вул. Набережна р.Стрілки в місцях, де відсутні зупинки громадського транспорту, металевого паркану та планується розробити відповідний проект щодо встановлення по вул. Набережна р. Стрілки (на електроопорі, розташованій поблизу будівлі №10/1 («Львівські круасани») дорожнього знаку 3.35 «Стоянку заборонено», погодити в установленому порядку даний проект в Управлінні патрульної поліції в Сумській області та впровадити його в дію.
Таким чином, вирішення порушеного питання здійснюється міською владою відповідно до вимог чинного законодавства”.

В цьому році знаки 3.35 «Стоянку заборонено» там були встановлені. Що ж вони ще можуть зробити? Адже перенести стоянку, якій там офіційно немає, неможливо … Хіба що заборонити стоянку на всій вулиці від центрального ринку, до повороту на Іллінську.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *