У Сумах 5 будинків без тепла

У Сумах без тепла 5 будинків. Про це під час апаратної наради при міському голові повідомили заступник генерального директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія ПОКУТНЯ та  директор Дирекції «Котельня Північного промвузла» Микола ЖОВТОБРЮХ.

Будинки за адресами: вул. Соборна, 42, 46; вул. Терезова, 1; вул. Миру, 36 та пр-т Курський, 129.

ЧИТАТИ ТАКОЖ НА СУМЩИНІ МАСОВО ЗВІЛЬНЯЮТЬ ЛІКАРІВ. ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ?

«Вул. Соборна, 42, 46 – порив мережі, вона не перебуває на балансі ТОВ «Сумитеплоенерго», однак працівники теплопостачальної організації розкопали тепломережу, щоб відремонтувати, виявилось, що мережа проходить під кафе, до якого немає доступу. Вул. Терезова, 1 – порив мережі. Вул. Миру, 36 – порив мережі, його ліквідація неможлива через обмеження жителями доступу до помешкання. Пр-т Курський 129Б – порив мережі, будинок не перебуває на балансі ТОВ «Сумитеплоенерго», однак теплопостачальна організація разом із департаментом інфраструктури працюють над вирішенням проблеми», – повідомив начальник відділу «Служба 15-80» Валерій МАРЮХНА

За словами Покутньої, сумчани почали самостійно регулювати розхід теплоносія у теплових пунктах та будинках. А це заборонено та може призвести до розбалансування внутрішньобудинкових мереж. Контролювати ситуацію мають домоуправителі та ОСББ, додала вона.

Заступник міського голови Степан ПАК розпорядився контролювати хід робіт та доручив відділу «Служба 15-80» наступного тижня доповісти про ситуацію, пише сайт мерії.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *